Wpis z mikrobloga

No jak masz kasę to może da się zmienić operacyjnie a still z mordy 4/10 nie zrobisz 8 czy 9/10


@PrzegranySlazak26: Ale zrobisz z 6/10, a dalszą atrakcyjność można podbić inaczej.

Ja mam lewackie poglądy, ale nawet styczności z kobietami nie mam, nie licząc matki. Wątpię by jednak to cokolwiek zmieniało, liczy się wygląd i tyle.


@Izwlasnejwolisamsiezbaw: Liczy się:
wygląd
charakter
przeszłość
rodzina
wykształcenie
inteligencja
zarobki
majątek
zawód
wiek
pewność
uja tam nie żaden cope. Już od podstawówki jak chodziłem na szkolne dyskoteki femoidy wolały się uganiać za oskarkami i normikami a w gimnazjum sobie uświadomiłem już że jestem przegrywem


@PrzegranySlazak26: Tak, kobiety wolą ładniejszych. Ale jest różnica między kobiety wolą ładniejszych, niż że liczy się tylko wygląd. Ponadto kobiety różnie oceniają wygląd facetów zależnie od ich zachowania - pewniejsi, zabawniejsi, bogatsi są oceniani wyżej nawet będąc tą samą osobą

Ale
Zastanów się czy nie masz przypadkiem choroby afektywnej dwubiegunowej. Coś szybko wyszedłeś z tej depresji.


@Blackmore: nie wyszedłem z niej, dalej w niej tkwię.
Żadnej euforii i tak dalej nie mam, cały czas czuje się #!$%@?, czasem jestem po prostu mniej smutny