Wpis z mikrobloga

@kaszanka_z_cebulka82: #!$%@? u mnie to samo ostatnio, aż żałuję, że nie mam screena bo nei zrobiłem a usunęła gwiazda. Mamy w klatce 2 dziunie co sobie zostawiają wózki na klatce, jest takie miejsce, że nikomu nie przeszkadzają ale jest tam taka szafa z licznikami i skrzynki teletechniczne więc żeby spisać sobie licznik czy monter internetów przyjdzie to musi te wózki odsunąć. Pojawia się post, że jedna drugiej coś popsuła w wózku
@kaszanka_z_cebulka82: Moi rodzice mieszkają w takim bloku, że wózki to przy tym nic xD Korytarze są dość duże, znacznie większe od typowej klatki w wielkiej płycie, więc część sąsiadów traktuje to jako przedłużenie mieszkania. Trzymają buty przed drzwiami, wystawiają sobie nawet szafki, słoiki, jakieś ziemie do kwiatów, mopa xD Jak robili remont to sobie płytki cieli na korytarzu i trzymali różne graty potrzebne do remontu
#!$%@? trochę. Wszystko zależy od rozmiarów klatki.
Na piętrze mamy 3 mieszkania i i przy każdych z drzwi stoi wózek - nikomu to nie sprawia najmniejszego problemu.
ALE pomieszczenie na klatce ma ok 20m2 i niejeden deweloper zrobiłby z niego mikrokurnik ¯_(ツ)_/¯