Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem. Na wstępie powiem, że w temacie Ukraina-Rosja nie podejmę się wyszukiwania informacji typu gdzie przemieszczają się wojska, czy wyciekły jakieś smaczki, co powiedział jakiś żołnierz, polityk etc, jeśli wpadłeś tu po to, to możesz skipnąć post. Dzisiaj poprzeglądamy komentarze z #ruskiwypok ale bardziej uświadamiające nas jakie nastroje panują na wschodzie, w związku z sytuacją #ukraina #rosja trochę śmieszków, rozmyślań itp.

Как же они уже заебали! (kak że oni uże #!$%@?!) wyraz #!$%@? klik meme

Dajcie spokojnie żyć ludziom z Federacji Rosyjskiej i Ukrainy!

Jako zwykły facet z Woroneża nie mam nic do facetów z Kijowa, chcę tylko pracować i zarabiać na przyzwoite życie!

Pidory, blyat!
Zmorka - Cześć i czołem. Na wstępie powiem, że w temacie Ukraina-Rosja nie podejmę si...

źródło: comment_1643891934e4p7rBavrfPw0bBMZ014Bg.jpg

Pobierz
  • 50
Jednej rzeczy nie rozumiem, te ciągłe krzyki o 100 tys. rosyjskich żołnierzy "skoncentrowanych w pobliżu granic Ukrainy". Zaczęło się to gdzieś latem. Zwykłe, prozaiczne pytanie - GDZIE oni, do #!$%@? nędzy, stacjonują? Czy rozstawili namioty lub zbudowali ziemianki? Gdzie tylu ludzi spało, jadło, trenowało, aby przejąć Ukrainę przez tak długi czas? Czy też są oni nadal w swoich jednostkach wojskowych, a zachodnie media bezczelnie wszystkich okłamują? Nie da się zbudować tylu jednostek
Zmorka - > Jednej rzeczy nie rozumiem, te ciągłe krzyki o 100 tys. rosyjskich żołnier...

źródło: comment_16438919951Cvpuw2vIbwHHp80n3GpPa.jpg

Pobierz
Ten wpis miał 700+ i 300-

Wszyscy w Rosji są nieświadomi tego, co się naprawdę dzieje. Wielu ludzi przymyka oko, jakby ich to nie dotyczyło. W rzeczywistości sytuacja tak się zaogniła, że zaraz wybuchnie wojna z Ukrainą, której nikt nie chce. Tylko garstka nie-rosyjskich, a nawet nie „słowiańskich” bogatych ludzi z „Panem” (Panem z Igrzysk Śmierci) rozbija narody, które kiedyś były jednością. Chcą zobaczyć, jak będą walczyć ich dystrykty. A dystrykty (narody)
Zmorka - Ten wpis miał 700+ i 300-
 Wszyscy w Rosji są nieświadomi tego, co się napra...

źródło: comment_1643892041DyN6QEGEZT4AOITzVL1v9g.jpg

Pobierz
Swego czasu był filmik, na którym piloci wojskowi rozmawiali po upadku ZSRR, jedni lecieli do Rosji, inni zostawali na Ukrainie. Jeden z nich mówi: "państwa są różne i wnet przyjdzie nam wojować drug z drugom (друг с другом - kumpel z kumplem). Na co wszyscy mówią: "nie, nie zrobimy tego, tak nie może być". A dowódca mówi: "Postawią was przeciwko sobie (na przeciw siebie) to będziecie.
Zmorka - > Swego czasu był filmik, na którym piloci wojskowi rozmawiali po upadku ZSR...

źródło: comment_1643892069euPMHyTQ8sMLdbNAKUJYAX.jpg

Pobierz
Dlaczego więc wszyscy tak łatwo odwracają się od Rosji? Kraje bałtyckie, Ukraina, Gruzja. Co mogę powiedzieć, nawet w podmiotach RF, takich jak Czeczenia i Dagestan, wielu traktuje Rosjan z pogardą. Kto jest winien? Czy to znowu wina cholernych Anglosasów, którzy wszystko ogrywają?

Nie chcę nikogo urazić, ale po prostu zastanawiam się
Zmorka - > Dlaczego więc wszyscy tak łatwo odwracają się od Rosji? Kraje bałtyckie, U...

źródło: comment_1643892167TI9mSaHnA2PiPQcrYHm4Gk.jpg

Pobierz
Komentarz pod wpisem na temat, że Polska może przekazać Ukrainie PPZR Grom:

Zastanawiam się, wcześniej Ukraina miała broń z byłego ZSRR.

Teraz jest to mieszanina Javeliny, Stingery, Bayraktary, NLAW itd. Wszystkie przysłane przez życzliwych ludzi z całego świata.

Trzeba się go(sprzętu) nauczyć, nie tylko wiedzieć, jakie przyciski nacisnąć, jest wiele funkcji, taktyk użycia i masa innych niuansów. I nie jednego żołnierza/pluton/kompanię, ale połowa armii powinna być przeszkolona, a nawet cała armia (no,
Zmorka - Komentarz pod wpisem na temat, że Polska może przekazać Ukrainie PPZR Grom:
...

źródło: comment_1643892243YIXfW0eLGSuJ4eKIzZxCUb.jpg

Pobierz
Mam przyjaciela, który ma kolegę z klasy. Jego przyjaciel przyjaźni się z dziewczyną, która ma chłopaka, który jest porucznikiem, a jego tata jest wielką szychą u SAMEGO głównego. Powiedział mi więc, że atak będzie nagły. Gdzieś pomiędzy czwartkiem a kolacją. Info potwierdzone na 100%, powiedział, żeby się przygotować. Kup sushi i falafel. Będzie deficyt.
Zmorka - > Mam przyjaciela, który ma kolegę z klasy. Jego przyjaciel przyjaźni się z ...

źródło: comment_1643892271jC6SA23ElOZ7kMEx3wOtH6.jpg

Pobierz
Nie-bracia mają kanał o nazwie "Nasz".

Więc tam, z całą powagą, przedstawiciel partii Poroszenki powiedział tydzień temu w swoim programie:

"Przed chwilą od strażników granicznych na granicy z Rosją. Według ich opowieści, to, co robią rosyjscy czołgiści, to podjeżdżanie czołgiem do bariery granicznej, szturchanie go armatą i cofanie. I tak kilka razy dziennie. A nawet w nocy.


Prawdę mówiąc, nawet prezenter nie mógł tego znieść. Pytał o nagranie z telefonów strażników granicznych.
Zmorka - > Nie-bracia mają kanał o nazwie "Nasz".

 Więc tam, z całą powagą, przedst...

źródło: comment_16438923482HaUsaHFaf2X0UUi9zEdgh.jpg

Pobierz