Wpis z mikrobloga

Prosty w obsłudze, radzą sobie z nim nawet rodzice, co nie jest takie oczywiste. Nie występuje zacinanie się telefonu jak w androidach i zwalnianie systemu. Bateria która nie jest może najbardziej wytrzymała, ale trzyma przez cały czas użytkowania telefonu podobną ilość czasu. Wytrzymały, nie rysuje mi się ani przód ani tył, a nie mam nic ochronnego na nim. Przyjemny w użytkowaniu. I wszystko inne tez mi się podoba.
@PdG_PL: Nie bzdury bo akurat u mnie w firmie pomagam niektórym przenosić te dane przy przesiadce na nowe służbowe telefony. Za każdym razem jest coś. Ostatnio przenosiłem 2 tyg temu między dwoma xiaomi. Ja prdl. Załóż konto google, konto xiaomi, konto do kibla i co jeszcze? Dodatkowo nie można pominąć niektórych rzeczy jak dodawanie palucha albo ustawianie pinu. Nie bo nie. A jeszcze android potrafi zrobić sieczkę, bo jak dodadzą więcej
@kurdefix: Idź na swój tag z androidem i tam zabłyśnij. Nie widziałem w głównym wątku tagu z androidem. Jakoś zauważyłem, że tylko androidowcy mają ból dupy o wszystko i muszą się udzielać na innych tagach żeby się podbudować.