Wpis z mikrobloga

Mireczki, bardzo polecam Wam przed weekendem Pastrami Summer ze Świebodzkiego. Zastąpili gównianą Meatologię i to jest naprawdę dobre. Raz na miejscu jadłem Pastrami USA i muszę powiedzieć, że to najlepsze pastrami jakie w życiu jadłem. Aromatyczne, soczyste i jednocześnie kruche. Bardzo dopracowane mięso.

Nie mogłem sobie więc odmówić spróbowania też burgerka z sezonowaną wołowiną i wspomnianym pastrami. Matko, jakie to dobre! Mięso bardzo aromatyczne, dużo przypraw, każdy kęs to bardzo fajna mieszanka smaków. A, no i świetna bułka maślana. Jedyne do czego bym się przyczepił, to całość dosyć słona. Tak czy siak nie wiem czy w tym mieście zjecie lepszego hambuksa. A, zważyłem w domu - 430g razem kartonikiem.

Ceny oczywiście witamy w 2022, bo kanapka 37zł i burger (najbardziej spasiony) 43zł.

#jedzenie71 #wroclaw
Iudex - Mireczki, bardzo polecam Wam przed weekendem Pastrami Summer ze Świebodzkiego...

źródło: comment_1643981689gt8C2b0zNHgoYihxyLVYmX.jpg

Pobierz
  • 21
@Iudex grubywpk polecał a w opiniach google piszą, że strasznie małe te burgery i ponoć obcieli jeszcze gramatury
Najpierw pisali, że jeden kotlet to 80g mięsa a potem przyznali się, że tyle to dają w Lesznie a we Wro 70g xD
Niedługo to będzie trzeba wybierac czy spłacić ratę czy zjeść kilka hamburgerów.


@Murasame: Niedługo to pakiet kilku burgerów będziesz brał na raty ( ͡° ͜ʖ ͡°)-