Wpis z mikrobloga

@KiiK6: Generalnie to nadal może być loteria ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam będę testował 5900X B2 (mam B0), ale nadal niższe np. FCLK 1:1 w B2 moze wystąpić. Aczkolwiek ogólna kulturka pracy i temperaturki, pobór mocy powinny być coś tam lepsze. Co nie zmienia faktu, że są też dobre sztuki B0 które wykręcą podobne wyniki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amasugiru: mogę odesłać, jeszcze nie wypakowany, ale data to 39 tydzień 21 roku

@gomjeden: o to właśnie chodzi, cebula we mnie silna, i trochę dupa piecze, że za tą samą kasę mogę mieć 2% więcej

@Bogdan_Boner: i teraz jak żyć, odsyłać czy nie, tyle pytań a tak mało odpowiedzi (,)
@MtEverest: Stepping to coś w stylu rewizji/wersji. Pierwsza partia procesorów to B0, ale one są dalej w produkcji i udaje się ją zoptymalizować. Wtedy stepping przechodzi na kolejny poziom i można oczekiwać niewielkiej poprawy jakości czipu.

Natomiast niemal nigdy nie jest to warte zachodu, czekania, wymieniania. Zwłaszcza procesory z niższej/średniej półki zyskują niewiele, więc nie warto się tym przejmować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bogdan_Boner: zainstalowany, chodzi. Niestety nie ogarniam tych polecanych wyżej programów, włączyłem diagnostykę tą hydrą, to sztuka raczej taka standardowa. Jutro jeszcze będę testował.

A tak swoją, 10min temu wystawiłem mojego starego ryzen 2600 za 400zl, to zainteresowanie jest takie, że w moment się sprzedał