Wpis z mikrobloga

Propaganda PiS na pełnej #!$%@?. Niestety przeciętny wyborca tej partii jest zwyczajnie zbyt durny aby zrozumieć, że pieniądze, jakie miały iść na modernizację energetyki (i przez to mniejszą emisyjność a tym samym tańszą energię) zostały przeżarte. Z kolei gdyby go zapytać o to czy wie jak wygląda w Europie mapa zanieczyszczeń benzopirenem to zapytał by się czy znajduje się na globusie Polski.

No i obowiązkowo trzeba było Papaja pod spodem #!$%@?ć.

#bekazpisu #bekazprawakow #polska #energetyka
Pobierz
źródło: comment_1644222044dUeFpXbrOLxB0RTvbW0bML.jpg
  • 31
@Wujek_Fester

informacje rozsiewa podmiot o nazwie Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie. Tworzą go Tauron Wytwarzanie, Enea Wytwarzanie, Enea Połaniec, PGE GiEK oraz PGNiG Termika. Co ciekawe – TGPE jest też członkiem PKEE, odpowiedzialnego za poprzednią kampanię.


Długo nie trzeba szukać, a nawet na bilbordzie masz napisane kto stoi za akcja.

Tak wiem, we wszystkich tych podmiotach siedzą ludzie pis, a polecenie zrobienia tej akcji wydał im sam wielki strateg, Jarosław Kaczyński.

Elektrownie kupuje
@Wujek_Fester: i mówisz jak cywilizowany człowiek. W Polsce takimi ludźmi się gardzi, bo osiągnęli coś w życiu. Tak samo gardzi się czaskowskim, bo zna 5 języków. Po co mu one? Polakowi wystarczy jeden. Tylko akcja zabierz babci dowód może coś pomóc i tak jak wtedy krytykowałem ten zadzierajacy nos dyskurs polityczny bardziej inteligentnych i sprytnych ludzi, tak teraz się pod tym podpisuję jak tylko mogę.