Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strieloka: kiedyś mieli promke na jakieś starsze monitory biurowe, wysyłali losowe marki i modele, ale wszystkie 24". Poprosiłem o czarnego Della, i takiego dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupiłem też rodzicom ale oni dostali inny model. Oba monitory działają do dziś i są zajebiste. Aha i kosztowały 120zl/szt xDDDD

Rodzicom też kupiłem na kilka stów laptopa Della dałem dysk SSD i śmiga elegancko.

Ogólnie polecanko. Różowa przymierza
@Strieloka: chyba ostatecznie jeden komputer u nich kupiłem, dla kogoś z rodziny, ale zawsze zaglądam jak coś szukam - zazwyczaj jednak mam wybrany konkretny model i oni go nie mają akurat i biorę u kogoś innego, większość sprzętu teraz biorę poleasingowe "biznesowe" laptopy

Obsługa w Rzeszowie mega kompetentna (przynajmniej ok 2 lata temu), wszystko ustalisz, dopytasz, wszystko załatwia pod Twoje potrzeby.
@Strieloka od kilku lat od nich sprzęt biorę, nigdy nie ma problemu. Jak coś nie działa to od ręki naprawiają, ostatnio miałem sytuację gdzie na zamówione 20 komputerów w jednym ram był uszkodzony, wymienili od razu na miejscu, z gwarancją też nie ma problemow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strieloka: dobre. Kupiłem sumarycznie 3 składaki, w każdym miałem dokładnie to, co chciałem i co zamówiłem. Odbiór szybki, systemy oryginalne. Ostatni pc kupiony kilka miesięcy temu. Nie dają gejmingowego sprzętu, ale to, co w specyfikacji, jest w środku. Jak Ci nie zależy na kręceniu to bardzo dobry wybór.