Wpis z mikrobloga

@trampecik: owszem. Ja mam jakieś plany na wyjście. Ale póki co się nie zapowiada. Przecież to aktywo stale rośnie w miarę postępu czasu. To tak jakbyś sprzedawał Apple w 2010
  • Odpowiedz
@gosciu82: chyba za pozno zaczalem temat :-) no ale jak patrze na wykres btc to glupio bylo nie sprzedac swoich bitkow w trakcie tego peaku w listopadzie, az sie prosilo aby wszystko wyprzedac i zainwestowac miesiac temu
  • Odpowiedz
@trampecik: sek w tym że nie możesz zbytnio uchwycić idealnej górki i idealnego dołka

Najcięższe w inwestowaniu jest cierpliwość moim zdaniem i nie poddawanie się emocjom że mogło się zrobić to i to a się nie zrobiło

Mi bardzo pomaga dokupowanie co miesiąc bo wtedy nie mam totalnie spiny jak się coś dzieje na rynku. Jak są spadki to se dokupie więcej. Jak jest górka to mniej. Ot co
  • Odpowiedz
@gosciu82 W sumie dopiero zacząłem przygodę z krypto i o ile wszyscy mówią, że ryzykownie jest trzymać bitcoina na giełdzie, to wahlowanie nim między giełda a portfelem wdaje mi się nieopłacalne.
Zainwestowałem na początek jakieś małe kwoty i prowizje za przenoszenie tokenów na portfel zżerają cały mój zarobek. Chyba, że jest jakaś metoda aby tańszym kosztem przenieść bitcoina z binance na portfel Exodus?
  • Odpowiedz
@Ametystowy: jesli chodzi o BTC czy ETH to rzeczywiscie przelewanie tego na prywatny portfel oplaca sie wtedy kiedy przelewasz w tysiacach, ale przy niektorych coinach np fantom czy cosmos koszt jest minimalny
  • Odpowiedz
@Ametystowy: Jak myślisz o holdowaniu czyli kupujesz krypto i kisisz do momentu aż wzrośnie na tyle żeby Cię zadowolić np. rok czasu to przelej raz na wallet i trzymaj, możesz spać spokojnie. Jak masz zamiar często sprzedawać i wymieniać to wysyłanie za każdym razem na portfel zeżre twój budżet i jest to nieopłacalne. W takim wypadku trzyma się środki na giełdzie co jest ryzykowane bo jak giełda padnie to i z
  • Odpowiedz
@trejk @trampecik dzieki za informacje, bo w sumie myślałem, że ja czegoś nie doczytałem i są jakieś inne metody wrzucenia środków na portfel.

Na chwilę obecną chciałem tylko pouczyć się jak działa ten rynek na mniejszych kwotach, w związku z tym jeszze nie czas na hodlowanie .
  • Odpowiedz
@Ametystowy: Najlepiej na dołku dokupić raz porządnie btć i przelać na portfel. Na początku też kupiłem btc na binance i zrobiłem dwa przelewy - jeden testowy, drugi normalny i już na starcie byłem 160zl w plecy, bo nie wiedziałem, ze tak #!$%@? prowizje są. @gosciu82 polecił do wypłaty na portfel coinbase albo bitbay bo mniejsze prowizje - i od teraz kupuje btc na coinbase i na trustwalleta przesyłam. Binance chyba jest
  • Odpowiedz