Wpis z mikrobloga

Czemu na tym świecie panuje kult cipy?

Kupiłem ostatnio sobie nowe markowe ciuchy i mój brat do mnie powiedział "To dobrze że tak fajnie się zacząłeś ubierać, kobiety lubią dobrze ubranych mężczyzn" tak jakbym specjalnie sobie kupił te ciuchy żeby zaimponować jakimś workom na sperme.

Albo jak wynająłem mieszkanie 21m2 to matka powiedziała do mnie "Jaka dziewczyna będzie chciała być z kimś kto mieszka w celi więziennej?" jakby mnie to obchodziło co kobiety chcą XD

Albo wystarczy wejść na #przegryw i wszyscy myślą że nie ma nic szczęśliwszego w życiu niż posiadanie dziewczyny.

Naprawdę ludzie sobie całe życie wokół opinii kobiet tworzą jakby to były jakieś święte stwory nie z tego świata, boginie których wyrok decyduje czy dobrze żyjesz czy nie.

Odechciało mi się wgl szukać związku z kobietą, staję naprzeciw tej presji społecznej, nie zamierzam wyznawać Kościoła im. Wcipowstąpienia Najświętszej Stulei, nie zamierzam mojego życia układać pod kobiety.

Zapraszam, można czarnolistować
#mizoginia #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gownowpiszranajaksmietana
  • 34
@IndustrialFgt: za wcześnie o przynajmniej kilka dekad żeby takie poglądy przebiły się do mainstreamu. Zmiany społeczne i tym bardziej biologiczne zachodzą wolniej niż technologiczne. Minie sporo czasu zanim ludzie przestaną być motywowan główniei przez biologiczne potrzeby
Odechciało mi się wgl szukać związku z kobietą


@IndustrialFgt: wydaje mi się, że sęk w tym, by nie szukać 'związku z kobietą' tylko raczej patrzeć na to w kontekście bratniej duszy, kogoś z kim po prostu dobrze ci się żyje bez znaczenia na ilosć m2, ciuchy itp.

Jestem w szczęśliwym związku od parunastu lat, ślub cywilny wzięliśmy tylko ze względu na sprawy prawne itd. Przeturlaliśmy się przez dosłownie takie mieszkanie jak
Odechciało mi się wgl szukać związku z kobietą, staję naprzeciw tej presji społecznej, nie zamierzam wyznawać Kościoła im. Wcipowstąpienia Najświętszej Stulei, nie zamierzam mojego życia układać pod kobiety.


@IndustrialFgt: Mam dziwne wrażenie, że rezygnacja z poszukiwania partnerki niekoniecznie jest autonomiczną decyzją spowodowaną Twoimi poglądami, szczególnie zważywszy na komentarze Twojego otoczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IndustrialFgt: Bratnią duszę fajnie jest mieć - gorzej jak to się staje celem samym w sobie. Bo jak nie można z jakiegoś powodu tego zrealizować to wtedy życie staje się nieznośne. Co widać w Internecie jak ludzie narzekają, jak w sumie często cierpią przez to.

Dlatego do tego, co inni mówią warto jest mieć dystans. Jest to fajnie, nie ma - no trudno. Jakoś trzeba żyć. Ludzie żyją bez ręki, bez
@IndustrialFgt: Wy to uwielbiacie skrajoności - od zamoczenia jako sensu życia, do całkowitej nienawiści kobiet - tak się zaczynają zachowania maniakalne xD a nie prościej żyć swoim życiem, rozwijać się, mieć pasję, ale i zwyczajnie spotykać się z kobietami, czasami coś poruchać, czasami okłamać tępą idiotkę, żeby zaciągnąć do łóżka na jeden raz, czasami spotkać się kilka razy, bo jest miło, a kto wie, może nawet spotkać te jedną na tysiąc,