Wpis z mikrobloga

Uznacie, że to bajt, wiem. Ale historia prawdziwa. I każe się martwić o przyszłość Polski bardziej niż 100 lat rządów PiSu.
Mam siostrę na prawie w Warszawie, dzisiaj ma egzamin. Generalnie siostra jak to obecna Julka, jest jaka jest. Więc mama ją telefonicznie budzi na egzaminy. Dzisiaj nie naładowała telefonu i nie odbiera, nie ma budzika. Rodzice do mnie, że oni "nie ogarniają ubera" i bym zamówił jej, by ją obudził. Na uberze nie ma opcji, więc po prostu zamówiłem z pyszne najbliższe jej żarcie i napisałem na zamówieniu. Rodzice bym dla pewności zamówił jeszcze coś. Zamówiłem starbucka z ubereats. Okazało się, że jeszcze ojciec zamówił za 100 zł blikiem taxi z Warszawy, by ją obudził i zawiózł na egzamin.
Ogólnie trzeba było zaangażowania 6 osób(ja, rodzice, taxi i dwóch dostawców) i wydania 170 zł, żeby 21 latka na studiach dziennych wstała i dojechała na egzamin o godzinie 10.

Jakby co, siostra krzyczy **** na koncertach i jest lewicowa

  • 239
@Fan_Morawieckiego: Rodzice sami sobie szkodza i wychowuja pasozyta, utwierdzajac ja przy tym w przekonaniu, ze to jest okej, i takie akcje sa calkowicie normalne.

Zobaczysz, jaki bedzie placz, jak sie skoncza studia i sponsorowanie, i bedzie zderzenie z prawdziwym zyciem.

Poza tym, gadanie o „obecnych julkach” jest mocnym generalizowaniem - mam takie dwie kuzynki (19 i 23) i obie zapier^dalaja od razu po maturze. I ta 23-letnia ma juz swoj gabinet
@Fan_Morawieckiego: Ale co to ma do polityki? Rodzice nie potrafią wychować dziecka i tyle. Ja też uważam, że j*bać wszelkie partie pseudo prawicowe, bo żadną prawicą nie są, tylko reprezentują kompletne zacofanie + sami w swoje poglądy nie wierzą, bo jakoś większość wcale nie wysyła dzieci do publicznych szkół i na polskie uczelnie, rozwodzą się, zdradzają się prowadzą burdele, biorą udział w jakiś obrzydliwych gejowskich orgiach (nie mam nic do gejów,
@Fan_Morawieckiego wszystko będzie dobrze. Tacy ludzie byli, są i będą.
Zamiast martwić się o kraj zacznij szukać dla siostry męża bo inaczej Ty będziesz do końca życia robił za jej opiekuna. A jak widać nauczona jest ze wszystko dostaje do ręki i każdy za nie wszystko ogarnia.

Normalni ludzie by nie ostawiali takiej szopki tylko szykowali się na ostry #!$%@?.
potwierdzam, tak było, to ja jestem tą córką. Zaspałam bo wczoraj dobry melanż był i #!$%@? z tym, drugie terminy też są dla ludzi. A starzy z przygłupim braciszkiem od razu kręcą aferę, ten łeb mi nawet kawę ze starbunia zamówił na chatę xD Eh, co za życie. No nic, trzeba przekacować, a wieczorkiem idę na marsz kobiety. ****.
Ma egzamin dzisiaj, więc w sumie to też pokazuje jej pokolenie


@Fan_Morawieckiego: Ponownie #!$%@? o "złym" pokoleniu.

Sam jestem z pokolenia twojej siostry, a jedynie o czym informuje swoich rodziców to o wynikach egzaminów, więc takie zachowanie twojej siostry wynika ze złego wychowania twoich rodziców, albo dziewczyna faktycznie ma jakiś problem który powinna rozwiązać.

Ogólnie taka generalizacja tylko mnie #!$%@?.
@Fan_Morawieckiego: lenistwo, brak odpowiedzialnosci, zalatwianie banalnych problemow w kuriozalny sposob na ostatnia chwile wydajac przy tym niebagatelne kwoty, brak komunikacji, faktycznie wali od was PISem na kilometr XD brakuje tylko pegasusa w telefonie siostry i wyslania za nia słupa na egzamin i byłby Wychowanek_Morawieckiego 10/10