Wpis z mikrobloga

Zapraszam na dzisiejszy przegląd wiadomości drużyn NBA, które mają co najmniej 80% zwycięstw z sezonie:

Sarić out do końca roku - potwierdzone - wcześniej były tylko pogłoski

Jones stara się przehandlować Saricia, Shameta i kogoś jeszcze za Gordona. Rakiety chcą do tego 1st round picka, prawdopodobnie lot. protected albo coś w ten deseń. Nie jest to idealne dla Słońc - po pierwsze Gordon jest #!$%@? tragiczny w obronie, po drugie jest starym dziadem, po trzecie mam wątpliwości czy rzuca lepiej niż Shamet i po czwarte ma zapis że jak jego zespół weźmie majstra to ma automatycznie przedłużony kontrakt na 2022-23 - sezon w którym nowy kontrakt dostają Ayton, Bridges i Johnson. A zarabia niemało bo około 20 rocznie.

Cam Johnson ma najlepszą skuteczność za 3 spośród graczy którzy rzucili przynajmniej 125 trójek w sezonie. Miód na moje serce, szczególnie gdy przypomnę sobie jak tag śmiał się z Jonesa że wziął go na 11 picku.
#nba #suns
  • 11
@justkilling: dwa lata temu jak oddawal talenty za frytki, no #!$%@? koles TJ Warren do Indiany, juz nie pamietam dokladnie-ale potencjalne value assety rozdawal za mniejsza wartosc- ale dzieki Oubre wyciagnal CP3 z OKC

Bardzo dobra robota panie Jones, wiem ze to Pan czyta ( ͡° ͜ʖ ͡°) good joob good effort
@nobrainer: tylko ze dzięki oddaniu tego tj Warrena (który teraz w sumie nie byłby wartościowym graczem w drużynie) udało się podpisać Rubio i drużyna zaczęła grać w koszykówkę zamiast grać o picki. A jakie jeszcze super talenty oddawał? Jackson jest poza ligą, Melton ogony, ten biały rozgrywający co jest w okc jest memem.
nawet gra lepiej od Meltona


@piotr-zbies: a wiesz że popatrzyłem w ich statystyki i w jednym się pomyliłem - melton nie gra ogonów. Ma 22 minuty na mecz w 3 zespole konferencji zachodniej. I lepsze statystyki od Jacksona. Który gra w Detroit, więc to tak jakby był poza ligą ( ͡° ͜ʖ ͡°)