Wpis z mikrobloga

@aniol_nie_kobieta: ale Twój komentarz zupełnie odbiega od tej julki przed tobą xD Ona też mówiła, że różowe powtarzały jej wersje non stop w komentarzach. To w końcu jak różowe mówią, że wygląd to wszystko, tak jak ta mirabelka pisze? Czy tak jak Ty? Określacie się jako monolityczna masa myśląca jednakowo, więc napisz proszę jak jest.
  • Odpowiedz
@Maximinus: Nie biorę odpowiedzialności za to co piszą różowe, a jedynie za swoje opinie. Osobiście uważam, że są takie babki, które szukają tylko tych mitycznych przystojniaków, jak i takie, które szukają czegoś więcej niż ładna buźka i kaloryfer na brzuchu. Widzisz to tak jak z facetami. Czy można powiedzieć, że każdy jeden szuka tylko sexu? Jeśli tak to jest to dokładnie takie samo szufladkowanie. Zresztą tutaj każdy zapomina, że istnieje coś
  • Odpowiedz
@aniol_nie_kobieta: @Maximinus: niechętnie ale muszę się zgodzić z @aniol_nie_kobieta, nie wszystko jest czarno-białe, choć dla przegrywa (z którym w dużej mierze się identyfikuję) to niewygodna prawda. My przegrywy oceniamy wszystko w odcieniach czarno-białych bo tak jest łatwiej. Nie chcemy interpretować innych odcieni (emocji, reakcji itp.) Tylko w tym wszystkim nasuwa się pytanie, dlaczego nie chcemy ich interpretować. W tym tkwi problem, bo nikt nie chce go zadać. Za to
  • Odpowiedz
@witek027: Wiesz, kiedyś prowadziłam tu kilka dyskusji na ten temat (zadawałam pytania). Tylko bardzo ciężko jest rozmawiać z ludźmi, którzy każdy argument puentują na Twoją niekorzyść, uparcie twierdząc, że tylko ich 'racja' jest jedyną prawdziwą. Odpowiedź na pytanie, dlaczego nie chcą interpretować, patrzeć pod różnymi kątami brzmi: bo z mojego doświadczenia wynika tak i tak. I pisze jakiś 19-latek np. że nigdy nikogo nie pozna, bo nic mu się w życiu
  • Odpowiedz
@Maximinus: Masz chyba jakąś teorię, znalazłeś jakąś wypowiedź jednej, #!$%@? laski i dopasowujesz pod to całą akcję. Jasne, oczywiście, że wygląd ma znaczenie przy podejściu. Ale da się to zrobić w kulturalny i zabawny sposób, który nie sprawi, by lasce włos spadł z głowy. Jeżeli w miarę o siebie dbasz, jesteś pewny siebie, to możesz normalnie zagadać i tyle. Wiadomo, jeżeli wyglądasz mocno średnio, to zagadanie do topowej laski to raczej
  • Odpowiedz
@witek027: Nie żebym był mistrzem podchodzenia na ulicy bo nie jestem, ale i tak pomimo tego raczej mam tu większe doświadczenie niż wykopki. Tak się tego nie robi jak ten ziomek na filmie, swoją drogą gość widać że fajny i sympatyczny chłop. Co innego jak laski tańczą, stoją przy barze i możesz jakoś dynamicznie wejść, jest jakaś akcja - a co innego jak one siedzą przy szczelnie zamkniętym ogródku, przy stolikach,
  • Odpowiedz
@MatiKosa: masz dużo racji w swoim poście, ale dałem ci filmik przedstawiający typowego wykopka albo gorzej. To jest ta liga... brak obycia z laskami, brak pewności siebie, brak wyglądu. Teraz wyobraź sobie, że naoglądałeś się poradników jak wyrywać laski. Pierwsza próba przegrywa z niską samooceną, #!$%@? taką akcję, efekty na wykpie znane......
  • Odpowiedz
@witek027: Typowy wykopek raczej jest mniej pewny siebie. Zbyt bardzo bierzesz do siebie tekst z tą ligą, czasami można pociągnąć takie tematy, nie możesz dać się wybić z tropu i poznać, że Cię to rusza. Coś jakby kolega do Ciebie powiedział: ale z Ciebie pedał. A Ty na to: no pewnie misiaczku, chcesz buziaczka, choć tu, muah :*
W tym stylu.
Tekst z tym dosiąściem się jest najgorszy, wiadomo, że to
  • Odpowiedz
@MatiKosa: tylko, że niestety pewność siebie jest wprost proporcjonalna do wyglądu osobnika. Nawet jeśli z początku tak nie myślałem, to po latach upokorzeń, zlewań, obelg i wyśmiewania serio ją tracisz. + dochodzi coś takiego jak "kompleks napoleona", czyli np. w moim przypadku mógłbym być odebrany za jakiegoś tryharda, bo "nie mogę być pewny siebie będąc mikrusem 170cm".
  • Odpowiedz
Jaka jest nadwyżka starych kobiet w Polsce? Tych 65+ Czemu do nich nikt z Was nie startuje? Odpowiedź jest taka sama jaką podaje laska w artykule. Nie udawajcie świętych.
  • Odpowiedz
@Maximinus: Na pewno jest to trochę powiązane, nie da się ukryć. Z tego też powodu warto dbać o swój wygląd, a jak idziesz w jakieś miejsce, gdzie spodziewasz się lasek (bulwar, deptak, centrum miasta, kluby, bary, galeria) - to warto się dobrze ubrać. Zresztą nawet jak gadam z laskami, to same mi potwierdzają, że jak założą seksowną bieliznę, to nawet jak jej nie widać, to +10 do pewności siebie ;)
Wiadomo,
  • Odpowiedz
@normirki: bo takie związki kojarzą się z relacją władzy i wykorzystywaniem takiej osoby tylko w celu późniejszego przykładowego przejęcia jej majątku (patrz staruchy z hollywoodu związujące się z laskami 20)? Bo z taką osobą nie stworzysz trwałej relacji, nie wymienisz się doświadczeniem, nie będziesz miał "związkowej więzi"? Powodów jest mnóstwo, przecież podałeś przykład tak absurdalny, że bardzo łatwo na niego odpowiedzieć.

Dlaczego porównujesz kobiety 65+ z nieatrakcyjnymi facetami, a nie z
  • Odpowiedz