Wpis z mikrobloga

Jak dzisiaj zauwazylem, zakonczyl sie remont ulicy Komandorskiej. Czy oprócz mnie, ktoś też ma odczucia o wyrzuceniu kupy kasy w błoto?

Wielki remont miał być, skończylo sie na poprawieniu kostki w paru miejscach (jezdzi sie tak samo do bani) i wylaniu asfaltu na paru chodnikach. No i będą przejscia nowe. A i parkingów mniej, chociaz je nieco poprawili. No i paliki ze sznurkiem aby lud ciemny na trawnik nie wchodził. A tak tylko costam, gdziestam, jakostam zrobione. I koniec.

Słuszną linię ma nasze miasto

#wroclaw
  • 11
@Odpad_Biologiczny: znowu przewidziałem przyszłość w wykonaniu naszych mądrych głów z magistratu. Jak tylko przeczytałem, że ten remont to będzie przekładanie kostki to byłem pewny, że osiągną to, co chcą - zakorkują miasto i po kilku miesiącach oddadzą to, co było wcześniej xD

Niestety Sutryk za misję obrał sobie #!$%@? komunikacyjne Wrocławia. Z tego, co mi na szybko do głowy przychodzi:
- Komandorska
- źle zaprojektowana i już niestety budowana AWW, która
@Ogau: Sutryk to zemsta Adolfa Hitlera zza grobu za utratę Wrocławia. Wczoraj właśnie jechałem jedna z rozwalonych kostkowych ulic, nic nie widać, pasów nie widać, linii nie ma tylko po to by potem wejść w jakieś skrzyżowanie o zerowym oznakowaniu. Naprawdę, jeździłem po całej Polsce ale we Wrocławiu gorzej niż w lesie.
@Ogau: ogolnie to jest takie byle. Byle co, byle jak, aby bylo i zeby ludzie nie gadali. Kazda z tych budów, remontów jest potrzebna, ale nie tak. Najgorsze jest to, ze zbudowac coś od zera mozna w miare sprawnie, ale przebudowa bubla to jest sprawa praktycznie niemozliwa. I z takimi bublami bedziemy sie męczyć. Bo teraz nie bedzie możliwy rzeczywisty remont np komandorskiej, nobo przecież wam żeśmy dopiero co zrobili.

Dla
Najgorsze jest to, ze zbudowac coś od zera mozna w miare sprawnie, ale przebudowa bubla to jest sprawa praktycznie niemozliwa. I z takimi bublami bedziemy sie męczyć.


@Odpad_Biologiczny: no ja to mówię już od jakiegoś czasu. Sutryk nie dość, że nam buduje #!$%@? rozwiązania to jeszcze blokuje możliwość zbudowania czegoś konkretnego, jak już odejdzie i jakimś cudem wybierzemy kogoś kompetentnego.

buforowa na Jagodnie, ile razy tam jestem nie mogę sie nadziwić...
@Ogau: tam na jagodnie na drogę to jest tyle miejsca, ze spokojnie mozna walnąć buspas + mityczny tramwaj na jagodno w jednym miejscu, obok po dwa pasy w obie strony normalnej drogi i jeszcze na pas zieleni, chodniki i sciezke rowerowa by spokojnie starczyło. Dlatego nie pojmuję jak to można było tak totalnie spartolić. To juz nie jest zaniedbanie czy niedopatrzenie, to jest intencjonalny sabotaż.