Wpis z mikrobloga

Jak zostać lewicowcem w dwóch punktach:

1. Bądź dzbanem który nie rozumie matematyki na poziomie gimnazjalnym (tyle wystarczy na 30% z matury)

2. Brawo, jesteś lewicowcem.

A potem ludzie się dziwią, że lewica ma tak debilne pomysły, jak ustawowe podniesienie każdemu pensji o 2000 zł jako sposób na walkę z inflacją XDD

#heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #rakcontent #gospodarka #edukacja #patologiazewsi
s.....i - Jak zostać lewicowcem w dwóch punktach:

1. Bądź dzbanem który nie rozumi...

źródło: comment_1644737580SOUOGZZfxptvssDIjFYukc.jpg

Pobierz
  • 271
@skitarii: za pracę zawsze należy się kasa, to za robienie dzieci się kasa nie należy, albo za nic nie robienie. Widzę, że prawica to by chciała swoich obywateli wykorzystywać do cna, a całą kasę z ich ciężkiej pracy to do Kremla wysyłać.
@wlazlkoteknaplotek:

No i widzisz, tak zdeprecjonowano nauczanie wyższe. Poziom dna. Temu nasze uczelnie są tam gdzie są.

Ale tego nikt nie chce zmieniać, bo żeby to zmienić trzeba całkiem zmienić program studiów i ich zakres. Nagle się okaże że wyższe wykształcenie ma garstka, a reszta ma wykształcenie zawodowe.
Matura z polskiego nie diagnozuje żadnych umiejętności.


@Fidel1: Ale podstawową znajomość swojego ojczystego języka pod innym kątem niż umiejętność komunikacji w mowie i piśmie. Jak mówiłem program i kanon lektur lepiej pominę ale matura z polskiego ma aktualnie większy sens niż matura z matematyki. Jak ktoś nie zda matury z matematyki to prawdopodobnie uwali jakiś inny przedmiot i tyle.
Przecież nawet na podstawie wyników sondaży wyborczych można stwierdzić, że prawicowcy są przeciętnie gorzej wykształceni niż lewicowcy więc skąd ten fikoł. Paradoksalnie matematyka to najprostszy przedmiot na maturze.


@wlazlkoteknaplotek: jaki fikoł? Tylko lewica walczy o to żeby obniżyć wymagania na studia.

A co do samego wykształcenia to chciałbym zobaczyć podział na kierunki powiązany z poglądami politycznymi, bo wtedy by się okazało, że najbardziej lewicowi są ludzie po studiach tak bezwartościowych jak
@skitarii: Nie mam zamiaru kłócić się z roztropkiem, który nie potrafi zrozumieć funcji jaką pełni matura na uczelniach z dużymi wymaganiami odnośnie jej wyników, bo podchodzi do niej pod kątem "ważne by zdać choćby z 30%." Ironicznie w co drugim zdaniu używasz słowa "debil."
@wlazlkoteknaplotek:

Ale podstawową znajomość swojego ojczystego języka pod innym kątem niż umiejętność komunikacji w mowie i piśmie.

W jaki niby sposób matura z polskiego diagnozuje " podstawową znajomość swojego ojczystego języka pod innym kątem niż umiejętność komunikacji w mowie i piśmie"?

Jak mówiłem program i kanon lektur lepiej pominę ale matura z polskiego ma aktualnie większy sens niż matura z matematyki.

Matura z polskiego nie ma obecnie żadnego sensu.

Jak ktoś
Nie mam zamiaru kłócić się z roztropkiem, który nie potrafi zrozumieć funcji jaką pełni matura na uczelniach z dużymi wymaganiami odnośnie jej wyników, bo podchodzi do niej pod kątem "ważne by zdać choćby z 30%." Ironicznie w co drugim zdaniu używasz słowa "debil."


@Phyrexia: ty chyba masz jakiś gwóźdź wbity w mózg XD

Gdzie pisałem o uczelniach z dużymi wymaganiami?

Na uczelnię z dużymi wymaganiami ktoś kto nie potrafi zdać matury
@skitarii: Przecież maturę z matematyki regularnie ułatwiają gdzie aktualnie jej poziom jest zerowy bo nie potrzeba nawet znajomości matematyki a umiejętność czytania. PiS znów reformuje matury, ułatwia ustny polski i przedłuża czas pisania egzaminów. Jako źródło, wiedzy, zmianach legislacyjnych, aktualnej wiedzy lub poglądach całości populacji młodzieży bierzesz z twittera lewicowych młodzieżówek? Nie czytaj więcej bo tam jest dużo innych głupotek i ci się zwarcie mózgownicy zrobi.
Żeby nie mieć społeczeństwa pełnego socjoekonomicznych idiotów.


@wlazlkoteknaplotek: i mimo tego, że w całej masie miejsc jest matura to i tak to tak nie działa ¯\_(ツ)_/¯ chyba to nie kwestia matur

No ja miałem prowadzone PP właśnie w taki sposób jaki sobie to widzę. Było sporo podstawowej matematyki i właśnie takie spektrum wiedzy dla osób które nie interesują się matematyką powinno wystarczyć.


@wlazlkoteknaplotek: a z ciekawości zapytam - kiedy? może
Przecież maturę z matematyki regularnie ułatwiają gdzie aktualnie jej poziom jest zerowy bo nie potrzeba nawet znajomości matematyki a umiejętność czytania. PiS znów reformuje matury, ułatwia ustny polski i przedłuża czas pisania egzaminów. Jako źródło, wiedzy, zmianach legislacyjnych, aktualnej wiedzy lub poglądach całości populacji młodzieży bierzesz z twittera lewicowych młodzieżówek?


@wlazlkoteknaplotek: czyli po prostu polska lewica jest wyjątkowo głupia i mimo tych wszystkich ułatwień dalej nie może zdać tak głupich matur?
To samo z maturą. Jak ktoś jest za głupi na to, aby się nauczyć matematyki na poziomie gimnazjum, to niech w ogóle nie idzie na studia, bo w dziedzinach humanistycznych najpewniej też jest głupi, tylko tam łatwiej głupotę ukryć.


@skitarii: No nie, zabiłeś mnie tym argumentem. Siedzi sobie taki ignorant i z pychą stwierdza, że jak ktoś nie rozumie matematyki to jest głupi i już, a sam nie zrozumiałeś istoty problemu
shiverr - >To samo z maturą. Jak ktoś jest za głupi na to, aby się nauczyć matematyki...

źródło: comment_1644750680kLB6uihmIFo1ruXkUS6dVk.jpg

Pobierz