Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: mniejsza bateria, ale też mniejszy ekran, więc pobór energii nie będzie tak wysoki. Co do ładowania to jest kilka za i przeciw. Szybkie ładowanie jest fajne, ale nie powinno się go używać na codzień, bo zmniejsza pojemność baterii.
@Wygryw_z_wyboru: One się niewiele różnią od siebie, więc nie wiem czemu uważasz, że jest upośledzoną wersją S22+. S22 ma mniejszy i nieco ciemniejszy (ale to raczej nie do zauważenia) ekran. No i mniejsza bateria, ale tak jak Mirek wyżej napisał - mniejszy ekran, mniejszy pobór więc powinna dać radę.
Reszta wnętrza i aparaty to to samo co w wersji z plusem. Sam stoję przed dylematem i jak początkowo skłaniałem się w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Obecnie posiadam Xiaomi 11t z 67W ładowaniem, bateria (5000mAh) od 0 do 100 procent ładuje się w jakieś 39min. To jedna z najlepszych rzeczy jakie ostatnio spotkały mnie w smartfonach. Nie wyobrażam sobie ładować czegoś co trzyma na baterii maksymalnie 1 dzień ponad godzinę.
@Wygryw_z_wyboru: Obecnie używam OnePlus6 , który ma 30W (?) ładowanie, więc nie odczuję zbytnio różnicy. Rozładowywanie s22 nie musi być szybsze skoro ma mniejszy ekran.
Ja go nie bronię, bo sam jeszcze się zastanawiam czy brać plusa, ale nazywanie upośledzonym to IMO trochę przesada. No i dopłata 1k za niewiele więcej daje do myślenia, zwłaszcza, że nie potrzebuję tak dużego ekranu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jrry: @krry: @stonkat: https://spidersweb.pl/2022/02/samsung-galaxy-s22-trzy-wnioski.html

Samsung Galaxy S22 - akumulator ciągle jest dużym znakiem zapytania.

To jedno z najczęściej zadawanych pytań. Mniejszy rozmiar pociągnął za sobą mniejsze ogniwo, które teraz ma pojemność 3700 mAh. To niewiele w świecie Androida, choć pamiętajmy, że iPhone 13 Pro ma 3095 mAh i oferuje świetny czas pracy. W Androidzie jest jednak trudniej.

Pierwszego dnia używania Samsunga Galaxy S22 złapałem się za głowę i szukałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stonkat: ciekawe

Bear in mind that these are the processors used by each phone:
iPhone 13 Pro Max: Apple A15
Galaxy Z Flip3: Snapdragon 888
Galaxy S21: Exynos 2100
Galaxy S22, S22+, and S22 Ultra: Snapdragon 8 Gen 1