Wpis z mikrobloga

@AndreasBanderas: Planowałem przenieść kuchnię do salonu i zrobić tam aneks kuchenny a z kuchni zrobić mały pokoik. Mieszkanie jest niewielkie więc zapaliłem się do pomysłu zrobienia z 2 pokojowego mieszkania, 3 pokojowego z aneksem kuchennym (mieszkaniu w bloku z lat 80-tych). Niestety, Problem jest taki, że aneks kuchenny, który planowałem zrobić w pokoju wymagałby przekucia się przez ścianę nośną o grubości około 14cm celem przeciągnięcia instalacji hydraulicznych z łazienki do aneksu. Dodam ze mieszkanie jest własnościowe chociaż pewnie nie ma to znaczenia. Przechodził ktoś przez papierkologie? Czy raczej nie jest to tak skomplikowane jak się naczytałem? #remont #blok #budowadomu
  • 4
@mkorsov: a myślisz ze gościu od sprawdzania otworów wentylacyjnych (bany taką kontrole co roku) nie zrobi problemu? Akurat z taką firmą to serio u moje nie ma problemu i mogą nawet wiercić jutro z rana. Bardziej chodzi mi o to żebym za pół roku nie musiał płacić 200 000 czy 100 000 tys z tytułu iż naruszyłem konstrukcje budynku. I tu najwiecej o to się w tym momencie rozchodzi Mirku (