Wpis z mikrobloga

Tak tu sobie żartujemy z frywolności naszych witaminek, a może teraz czas na ciemną stronę tej "zabawnej" historii.
Postawmy się w roli narzeczonego. Prawdopodobnie gość dosyć dziany, a zatem szanowany w swoim środowisku skoro wysłał żone po sukienkę aż do Budapesztu.
I teraz akcja. Jego przyszła żona oddaje się śniademu mężczyźnie, a temu romansowi przygląda się jego własna matka...
Ja #!$%@?, chłop dostał takiego soccer kicka od życia, że aż mi go szczerze żal...

#logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #redpill #zdrada #przegryw
Pobierz
źródło: comment_164486713780atGMsgqdKPVgRjITaH3v.jpg
  • 43
@kurde-moje-pole: Bo promowanie tego (jak to ma miejsce w tv) i bronienie go przez inne baby szkodzi. Jakie obrażanie? Odbija ci od białorycerstwa bo ktoś śmiał nazwać kobiece zachowanie po imieniu. Laske której odpisywałem nie nazwałem #!$%@? tylko napisałem ze pewnie jest skłonna do takiego samego zachowania bo tak zaciekle go broni. A laska o której wspomniałem autentycznie pisała o swojej matce takie rzeczy. Pewnie jak babka z filmiku uznała to
@betteroff: A ty razem z innymi puszczalskimi kobietami dalej brońcie #!$%@? żeby się przed samą sobą usprawiedliwić. Ale nie zapominaj, że takie zachowaniem zawsze będzie tak traktowane przez społeczeństwo. I już zawsze będziesz kłamać na ten temat w towarzystwie, przed rodzina i przed przyszłym partnerem. Jeśli oczywiście coś jest na rzeczy, a po twoim zaangażowaniu w tą długa wymianę zdań, chyba oboje wiem, że jest. Buzi.
Mam nadzieję, że chłop sobie ułożył życie z wartościową kobietą po tym wszystkim.


@raffz: przez twój wpis dostałem silnej potrzeby dowiedzieć się czy gościowi udało się ułożyć sobie życie, ciekawe czy da się dotrzeć jakoś do niego i dowiedzieć się jak to wyglądało z jego perspektywy.
Dalej żyj w swojej bańce wykopkowej #!$%@? i liż sie po fiutach tylko z tymi, którzy mają takie same poglądy jak Ty. Może własna toksyna Cie zabije


@betteroff lepiej robić to niż bronić #!$%@?, tak jak ty to robisz