Wpis z mikrobloga

Okazuje się, że na odpowiedź od Biedronki odnośnie tego wpisu muszę poczekać dłużej (według tego co mają napisane na stronie, na odpowiedź mają 30 dni). Okej, poczekamy. Wysłałem pytanie o kontakt do producenta, ewentualnie jeśli to produkt własny, to wprost do nich o odpowiedź na pytania o różnice w jakości tego samego modelu papieru toaletowego, który teoretycznie powinien się różnić wyłącznie liczbą rolek w opakowaniu.

W międzyczasie zapytam Was o kolejne marki i modele papieru toaletowego, srajtaśmą potocznie zwanym tu i tam. Zapraszam do głosowania w ankiecie, ewentualnie pozostawienie komentarza z propozycją papieru do ekhm, testów. Dobrze by było, żeby proponowany papier posiadał opakowanie zwykłe i powiększone (na przykład 8/10 rolek i powiedzmy 16/20) Wtedy testem będzie porównanie opakowań - wzorem papieru Queen - czy dostajemy ten sam produkt, czy ktoś także robi "chłyt materkindody" (albo jakby kto powiedział nas w balona). Ktoś znów zapyta, czy słusznie? Oczywiście że tak. Cały czas powtarzam, że osobiście nie lubię jak ktoś reklamuje swój produkt przykładowo 200 listkami, a w rzeczywistości tych listków jest 199 czy 199,5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaznaczam, że przy produkcji na ogromną skalę ten jeden listek przynosi niezłe oszczędności papieru. Zobaczymy jak to jest u innych producentów.

Przy okazji otwieram tagi #dodupyzpapierem i #papierowelove (w tym drugim posprawdzamy i chusteczki i ręczniki papierowe, bo czemu nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°))
#eksperyment #gruparatowaniapoziomu #obliczenia #papiertoaletowy #dodupyzpapierem
kurlapejter - Okazuje się, że na odpowiedź od Biedronki odnośnie tego wpisu muszę poc...

źródło: comment_1644872554ez1IVwvtWbhqK67Ia5jcFs.jpg

Pobierz

Które zestawy papierów sprawdzić w następnej kolejności?

  • Rossmann - Alouette 35.5% (679)
  • Lidl - Floralys 64.5% (1234)

Oddanych głosów: 1913

  • 114
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@thechips: wołam do ankiety, a brak odpowiedzi od Dronki to też update, jakby nie było. Liczyłem, że odpowiedzą jak np. Lidl w ciągu 2-3 dni a tu cisza. Wybacz żem dziecinny.
@qweasdzxc: xD zobaczymy.
@paruwczak: a co mnie to obchodzi w ilu fabrykach produkowany? Papier powinien być tej samej jakości skoro to ten sam produkt. Tak czy nie? Jeśli nie, to proszę o info na opakowaniu że to wersja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kapitan_knur: może tak, może nie. Na razie idę drogą szarego konsumenta i czekam na odpowiedź od producenta, bo mi się nie podoba, że ktoś stosuje chwyty marketingowe kosztem końcowego produktu i klienta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: wiesz co? Czasem trzeba zrobić cokolwiek innego, nietypowego żeby się totalnie zresetować i odmóżdżyć. To jest mój aktualny sposób ;) a że ciekawość mnie zżera jak to u innych jest z tym papierem to dlaczego nie sprawdzić? Albo dymajo nas albo nie dymajo ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kurlapejter: Ale dymanie na papierze turbo irytuje, raz kupiłem giga pak 24 czy 36 rolek i myślałem że będę miał spokój na dłużej, to co dwa dni rolke donosiłem, a później to już po 3 rolki na raz żeby mieć chwilę spokoju, i to był chyba jakiś z Lidla właśnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kurlapejter: tak, listki były mniejsze i papier był gorzej nawinięty, tak luźno co było widać gołym okiem. Normalnie rolka mi co 5-7 dni schodzi, a tamte co 2. I nie ma tu grama ironii, tylko irytacja.
Potwierdzam, że to był lidl bo dopytałem różowej xD
  • Odpowiedz
@kurlapejter: zrup ranking papieru do dupy pod względem jakość/cena ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ostatnio robiłem zakupy i musiałem kupić papier do dupy, dumałem na dziale z 10 minut, wziąłem jakiś trójwarstwowy za ~8zł i nie wiem czy to dobry interes zrobiłem czy nie.
  • Odpowiedz
@kurlapejter: W zasadzie od dłuższego czasu zastanawiam się dlaczego nie ma jakiejś organizacji która by ujednoliciła ten segment, nie wiem, w chłonności, czy m3 czy innej stałej porównywalnej jednostce.
  • Odpowiedz
@krabczy: czyli inflacja proszę pana ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym, wygląda na to (ankieta wskazuje), że papier lidlowy jutro muszę kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam nadzieję, że będzie paczka 10 i te powiedzmy 16 rolek. Bo po raz kolejny powtórzę, że kiedyś Floralys komfort był dobry, ale coś zrobili i stał się szorstki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz