Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
@RodowitySloik: Żarty są u większości reakcją stresową na tego typu sytuacje, ja realnie źle przeżywam tego typu potencjalne konflikty i sobie żartuje bo co mi zostało :C Myślę, że 99% żartujących sobie też wychodzi z takiego założenia, żartujący woleliby mimo wszystko nie mieć takiego tematu do żartów ale dzieje się co się dzieje
@RodowitySloik ludzie to debile, skoro się cieszą z wojny, a zwłaszcza wojny u sąsiadów. Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem ( _) Tym bardziej, że sami też odczujemy skutki konfliktu i to nie będzie przyjemne.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RodowitySloik: Te heheszkowe komentarze w większości produkują właśnie ludzie, dla których oglądanie patostrimów i MMA jest dobrą rozrywką. Czego się spodziewać po człowieku o IQ deski klozetowej...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RodowitySloik: Trochę mi ulżyło jak to czytam, rzadko mam ból dupy, a te wpisy żenujące w #!$%@?, wykopki mają nowa świetna zabawę, mogą się wołać i siedzieć po nocach czekać na #!$%@? wie co, HEHE WOJNA LUDZIE WPISY PLUSY WOŁAJCIE, bawi mnie wiele ale to akurat nie, wojna to trupy, są fajniejsze rzeczy do czekania, można poczekać se na rozum, polecam bałwanom