Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, mam male pytanie, nizej umieszczam zdjecie.
Palilem epety moze 6 lat temu, wtedy kupowalem taka baze w duzej butelce jak ta po lewej i ona juz byla z nikotyna i tylko dolewalem aromat, a teraz mam jeszcze te 3 buteleczki + aromat, w sklepie powiedziala mi laska, ze to wszystko wlac do jednej duzej butelki i wymieszac, dlatego upewniam sie czy tak to zrobic? Epeta wzialem po to, aby zastapic analogi, zeby ciuchy mi nie je*#aly, a i kiedys jak palilem to wiem, ze epety nie wplywaly tak mocno na moja kondycje, no ale to tak odbiegajac od tematu po prostu. A wiec czy wszystko wlac do tej jednej butelki i wymieszac? Kiedys pamietam, warto bylo odczekac z 3 dni, zeby sie przegryzlo wszystko.
#epapierosy
imixiu - Siema Mirki, mam male pytanie, nizej umieszczam zdjecie.
Palilem epety moze...

źródło: comment_1645173519g01SrBU6PTQ5Oo57uTCUCB.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@mysz_kulkowa: Chcialem 12mg nikotyny, ale mi powiedziala, ze 9 bedzie lepsza, nie wiem dlaczego, ale jestem zielony w temacie i to lyknalem. Jak kupowalem kiedys liquidy w zabce czy gdzies to bralem zawsze 12.
  • Odpowiedz
@imixiu to zrób inaczej. Ta duża bazę zostaw na inna okazję. I wlej sobie do tej 9mg/ml około 10 kropel tego aromatu wymieszaj zalej. Jakby był slaby smak dodaj więcej. Będziesz miał 9mg/ml liquid. Niestety niekompetentne w dziedzinie chemii sprzedawczyni to standard xD
  • Odpowiedz