Wpis z mikrobloga

Wcale tak nie uważam, sam mam żal do Ukraińców o gloryfikowanie UPA. Ale wrzucanie tematów rodzaju "Ukraina to UPAina, niech ich ruscy dojadą teraz" trochę jest jednak podejrzane.


@niekibicujepilkarzom: kilka lat temu wykop był #!$%@? memami typu 38mln bakterii żyje na tej gombce która wyglądała jak flaga Ukrainy.

Minęło kilka lat, dorosły wnuki tamtych ludzi i już się srają wszędzie jaka to Ukraina jest cudowna.

Tu nie chodzi o ukr tylko
@Bekoski: Zgadzam się, że powinniśmy myśleć o swoich interesach, a nie o interesach innych państw, jak to mamy w zwyczaju, na zasadzie interes sojusznika=nasz sojusznik. Tyle że nam się zwyczajnie opłaca istnienie ukraińskiej przegrody od Polski, choćby i tam oficjalnie sobie stawiała pomniki Bandery. Natomiast gdyby Ukraina padła powinniśmy szukać jakiegoś sposobu porozumienia z Rosją, żeby nie być kolejni i Poland stronk first to fight.
@scietydrwal: Wystarczy zobaczyć co wrzucają osoby, które tutaj spamują o wołyniu.

Zero obiektywizmu, a czysta ruska propaganda. Już powtarzałem tysiąc razy, że jest różnica między memami, a czystym kacapskim przekazem. Blokują każdego, kto ma choć inne zdanie. Nie trzeba wyzywać tych kacapów, bo i tak blokują i nie wdają się w argumenty, a jedynie mają swój zaplanowany rozkład spamowania o wołyniu 24/7.

A jak im się wołyń nudzi to wtedy spam
Ale wrzucanie tematów rodzaju "Ukraina to UPAina, niech ich ruscy dojadą teraz" trochę jest jednak podejrzane.


@niekibicujepilkarzom: Toż to posty prowokacyjne, pomnażane na fali ukrainofilii nawiedzającej wypok.

Tyle że nam się zwyczajnie opłaca istnienie ukraińskiej przegrody od Polski, choćby i tam oficjalnie sobie stawiała pomniki Bandery.


@niekibicujepilkarzom: Pełna zgoda. Podobnie opłacało nam się istnienie niepodległej Białorusi, nieważne: Łukaszenkowskiej czy nie.
W tej chwili jednak inkorporacja Białorusi do FR to kwestia
tak bo kazdy kto nie wychwala pod niebiosa ukrainy to ruska onuca. ech, ukrofile, wezcie sie ogarnijcie


@scietydrwal: wysrywy na temat tego jaka to Ukraina nie jest zla pojawily sie z dnia na dzien kilka tygodni temu, akurat jak sytuacja zaczela robic sie coraz bardziej napieta. I to nie pojedyncze, stopniowe itd., tylko od razu polowa mirko byla tym zasrana. A teraz ludzie probuja udawac, ze nie maja pojecia skad wyzywanie
@niekibicujepilkarzom: "a ja wiem od kogo Wy są"

tfu na ukraińskich i rosyjskich trolli, bo ani z jednymi ani drugimi nie da się porozmawiać tylko uważają Cię za trolla z obozu wroga, gdy nie zgadzasz się z ich zdaniem

a uważam, że pisanie o Wołyniu nie jest niczym złym, to tak jakby ukrywać fakt, że Niemcy wybili nam ogromną ilość ludzi i zniszczyli prawie cały kraj, prawda??? trzeba pamiętać o przeszłości,
Pobierz Piospi - @niekibicujepilkarzom: "a ja wiem od kogo Wy są"

tfu na ukraińskich i ros...
źródło: comment_1645372026XDkXbMHD1xlLbvVvT6YFcT.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piospi: tak, trzeba pisać o Wołyniu, ale dziwnym przypadkiem artykuły się pojawiają w okresie konfliktów Ukraina Rosja. Tak była przy Krymie, tak było przy Donbasie, tak jest teraz.
Wcale tak nie uważam, sam mam żal do Ukraińców o gloryfikowanie UPA. Ale wrzucanie tematów rodzaju "Ukraina to UPAina, niech ich ruscy dojadą teraz" trochę jest jednak podejrzane.

@niekibicujepilkarzom: Równie podejrzane co wrzucaniem tematów rodzaju "Rosja to komuniści, niech ich Ukraińcy dojadą teraz". A ci co jeszcze nawołują, żeby Polska przyłączyła się do wojny, to już w ogóle.