Wpis z mikrobloga

#google w aplikacji Zdjęcia usunęło możliwość wyświetlania treści albumach z grupowaniem po dacie. Teraz to już tylko tam nasrać. Mam w albumie 1,5k zdjęć, chcę znaleźć jedno które wiem miej więcej kiedy wykonane. Do tej pory przewijałem do danej daty i szukałem tego co mnie interesuje. A teraz? Przeglądaj sobie #!$%@? wszystkie i celuj, otwieraj co któreś żeby znaleźć datę wykonania (3 #!$%@? kliknięcia potrzeba żeby ją wyświetlić!). #!$%@?łem się, z zajebistej aplikacji jaką była #picasa zrobili gówno nienadające się do użytku. Kiedy myślę że już bardziej się tego #!$%@?ć nie da, to pojawia się aktualizacja i #pikachuface

#googlephotos #komputery #zdjecia ##!$%@? #
sobed - #google w aplikacji Zdjęcia usunęło możliwość wyświetlania treści albumach z ...

źródło: comment_16455216720HG8g3mc6sddqFCvGAc8Kf.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@cybulion: w albumach? daty pokazuje tylko na zakładce zdjęcia, kliknij zakładkę biblioteka i zobacz w jakimś albumie (jeśli masz stworzony). Tam dat nie ma, powyższe screeny są z aplikacji właśnie
  • Odpowiedz
@sobed: a to nie wiem bo wiekszosc albumow mam spietych wg dnia - nie mam w zadnym zdjec z wiekszego zakresu niz 2 dni i nigdy nie widzialem takiego podzialu w albumach :π
  • Odpowiedz