Wpis z mikrobloga

Krypto - mircy, tylko bez spiny proszę! Na Telegramie istnieje pewna grupa dyskusyjna, na której znalazłem ostatnio bardzo dużo dobrych treści. Głównie na temat sieci Andromeda (bo jest tam kilku insiderów), ale także o innych perspekywicznych projektach. Nie będę ukrywał, że znam założycieli i wiem, że są mega znajomości i mają duże plany wobec tej grupy ( a właściwie dużo, dużo więcej). Dołączcie i dajcie znać, że przybyliście z wypoku, a Obercalls obiecali mi rozdać Wam jakieś NFT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kryptowaluty #bitcoin #nft #shitcoin #eth #bnb #rozdajo
  • 19
  • Odpowiedz
@agent89: znam takich jak Ty - naczelnych hejterów, którzy nie są w stanie zrobić nawet $1k zysku. Ale mądrować można za darmo :) Każdy kto jest na tej grupie wie, że jest ona darmowa i ciekawa. Jak ktoś nie potrzebuje się rozwijać, to nie ma problemu. Po prostu po co ta spina? Bo Ci nie wychodzi? :)
  • Odpowiedz
PS. Jakość tego tagu zdechła jakieś 4 lata temu - to jest jedno z ostatnich miejsc do szukania wartościowych treści. Dlatego pojawiam się ja i chcę pomóc :) ale na ograniczenie nie mam lekarstwa
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: @sxldsxxl:
Pewnie wielu z czytelników zastanawia się skąd taka agresja. Już tłumaczę:
Oznaczeni chłopcy zainwestowali 100 procent wkładu w shitcoina, który dumpuje. Nie zostawili sobie nawet na fee, przez co nie mogą wypłacić ostatnich 5$. Przykra sprawa, ale nie dramatyzujmy - po ich kulturze osobistej możemy domyślić się, że poradzą sobie w prawdziwym życiu, zajmując się kradzieżami i prostutucją :)
  • Odpowiedz