Wpis z mikrobloga

Witam z małą aktualizacją. Jak wiadomo syutuacja pod naszą wschodnią granicą nie jest ciekawa co przełożyło sie mocno a spadki krypto walut.

Jednocześnie dość mocno urosło euro i dolar a z racji tego że waluta jaka wpływa na moje konto jest w w obydwóch tychże nominałach to postanowiłem z racji spadków - co prawda nie aż tak tak drastycznych i zarzekałem się, że cykliczne zlecenia mnie nie przekonują ale za symboliczną kwotę 1.2$ dziennie będzie doładowywać takie krypto waluty jak

- Mana Decereland (Na chwile obecną kurs za coina to ~ 2,29 USD | 25.02.2022, 00:04
- Enjin Coin (Dla Enjina jes to ~ 1.55 USD | 25.02.2022, 00:04

Nie określam ram czasowych ile to potrwa, może to być tydzień dwa, ale nie wykluczam że potrwa to znacznie, znacznie dłużej i jeszcze dołożę do tej puli większą kwotę - to jest bardziej w formie testu. Dalej rzecz jasna nie wykluczam, że jeśli wzrost będzie mocno tendencyjny to zwyczajnie spieniężę którąś z nich, bądź obydwie by finalnie reinwestować w kolejne lub czekać na ich spadek. Jak już zdążyłem zaczęrpnąć jakąś kropelke z morza oceanu tego co sie potrafi zadziadziać po prostu się nie nastawiam i testuje różne sposoby, które gdzieś tam sobie prywatnie notuje. Chyba w końcu znalazlem Hobby.

Miłego piątku wam życze i udanego weekendu mireczki.

#cryptonewb