Wpis z mikrobloga

@sikalafou: to jeszcze poczekałbym z oceną działań NATO - dopiero drugi dzień wojny, o wielu rzeczach nie wiemy (dozbrajanie Ukrainy może odbywać się nieoficjalnymi kanałami) Być może dzięki wywiadowi NATO i wojnie informacyjnej udało się dać Ukraińcom dwa miesiące czasu na przygotowanie się do wojny, skupienie uwagi światowej opinii publicznej itp.
A czy NATO spełnia swoje podstawowe zadanie to można ocenić patrząc na ilość ataków na kraje członkowskie (chyba zero, nie
no to NATO jest paktem militarnym znacznie silniejszym od Rosji i sprzymierzencow. Dlatego mimo obecnej sytuacji spimy spokojnie.


@Aster1981: zapewne, ale pytanie, czy np. jakby Putin zagiął parol na Polsce to faktycznie nastąpiłaby natychmiastowa mobilizacja wojsk i odwet czy tylko straszenie i sprawdzanie na zasadzie "no do tego to już się #!$%@? nie posunie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LaurenceFass: dzięki. Aczkolwiek nie ufałbym słowom, że to słaby militarnie kraj, skoro ich czołgi (wiem, zrobili kilka razy więcej na eksport niż mają na stanie) to światowa topka i nawet abramsy na nich bazują (mają nawet działa z wprost wzięte z leopardów). Dodać jeszcze zdolności produkcyjne (czwarta gospodarka świata z olbrzymim przemysłem ciężkim), know-how (całe ich wojsko to własna produkcja). Nie wiem jak wygląda ich zaawansowanie w systemach zarządzania polem bitwy,
@crazykokos: Po prostu raz mieliśmy okazję się wykłócać i przebiłaś skalę kretynizmu to udało mi się zapamiętać Twoją znamienitą inaczej personę.

I już wracamy do poziomu trybalizmu. Uga buga hłop pewnie nie ruha hyhyhy. Masz jeszcze jakieś mądre przemyślenia na temat mojego życia seksualnego,małpko?
@Bloodborn: o lol, kacapski politruk będzie mnie na bar micwe wysyłał xD
Olgino chyba mocno zajęte, instrukcji nie dosyłają i wania musi improwizować, ale coś cienko idzie, oj cienko xD