Wpis z mikrobloga

Ja tak tylko chciałbym przypomnieć, że chyba trochę za mało mówi się o współudziale w bandyckim napadzie Rosji na Ukrainę kartoflanego króla, a mianowicie Aleksandra Łukaszenki. Chciałbym, żeby w tym wszystkim nie została pominięta jego rola i żeby został z tego #!$%@? się po wszystkim należycie rozliczony, najlepiej przez swoich rodaków. Niech skończy w jednym rynsztoku razem z Putinem. Pluje na tą parszywą ruską mordę.

#wojna #rosja #ukraina #bialorus
nivenerr - Ja tak tylko chciałbym przypomnieć, że chyba trochę za mało mówi się o wsp...

źródło: comment_1645823551SA2wnODG2qrmNXUj9W2fLl.jpg

Pobierz
  • 25
@nivenerr: lata taka historia, że Baćko jest owocem szybkiego numerka wędrownego cygana z pracownicą kołchozu. I ma kompleks z tego właśnie powodu. Tak czy inaczej okazał się dobrze wytresowanym pieskiem Putina, a dla cywilizowanego świata dalej jest nikim, co najwyżej wschodnioeuropejskim politycznym kuriozum pokroju Kadaffiego.
Zakładam ze jakby się nie zgodził to teraz Białoruś byłaby w roli Ukrainy … :/ A Białoruś nie ma 1/3 potencjału Ukrainy … wiec mi ciężko się dziwić, że pomaga tym psubratom z Rasyji
@rybovic Zacząć należałoby od tego, że gdyby się nie zgodził, to prawdopodobnie nie byłoby tematu wojny na Ukrainie. Putin potrzebował Białorusi do tego, by w ogóle myśleć o inwazji na Ukrainę. Dlaczego? Bo po tym jak ten konflikt przebiega możemy stwierdzić, że plan był następujący: przypuścić blitzkrieg na Ukrainę z trzech stron - od południa czyli Krymu, od wschodu czyli od Doniecka i kluczowy dla powodzenia całego planu kierunek północny od Białorusi.
@Floooki trybunał w Hadze powinien zabierać dowody na ludobójstwo również jego żołnierzy.
Skazany Putin i Łukaszenko dosłownie sekundę po przekroczeniu granicy któregokolwiek państwa zachodniego powinni być aresztowani i należycie skazani.
@nivenerr: Tzn wszystko spoko, ale mówisz o skutkach , ja bardziej mówie o jego alternatywach - a raczej ich braku … Białoruś jest uzależniona od Rosji i Baćka wuja może
@nivenerr: Ciekawi mnie, jak białoruska propaganda to tłumaczy.

"Pamietacie Ukrainę? Sąsiada, z którym od zawsze żyliśmy w pokoju i dzieliliśmy wspólny los po upadku ZSRR? Jutro pojedziemy mordować Ukraińców, bo pan Putin każe."
@Kuciniak: analogicznie, to strony zmieni Białoruś, a nie on ( ͡° ͜ʖ ͡°) Włochy zwróciły się przeciw Niemcom dopiero po odsunięciu Mussoliniego od władzy, on sam do końca, jako wódz marionetkowego państwa na północy, utrzymywał sojusz z III Rzeszą.

Jak już znajdzie się pod ziemią, to na bank puści pędy i obrodzi kartoflami. Idi na #!$%@? Kartoflenko!