Wpis z mikrobloga

Co myślicie o walce Linkiewicz vs WoB, pod względem czysto sportowym? Moim zdaniem Linkiewicz ma już o wiele lepszą stójkę od WoB, jest silniejsza i nic nie da sobie zrobić w parterze. W zapasach też będzie dominować, skoro Kamiszka nie dała rady jej obalić, to jej przeciwniczka też nie. Ciekawy jestem co się stanie, jeżeli Linkiewicz rzeczywiście wygra, będzie miała rekord 5-1, ale następnego przeciwnika na horyzoncie brak. Może dadzą jej jakąś profesjonalną rywalkę z zasięgami, np. Karolinę Owcarz, bądź Klaudie Sygułę.
#famemma
  • 17
  • Odpowiedz
@pafeo: Ale Kamiszka trafiła mniej niż 5 razy Linkiewicz w tej walce. Co prawda dociskała Linkiewicz do siatki, ale poza tym wykazywała zero aktywności, a Linkiewicz ją karała ciosami w tułów, bądź w głowę. W stójce Linkiewicz trafiała kombinacjami i odskakiwała, Kamiszka nie miała warunków i szybkości, aby nawiązać w niej walce. Dlatego wydaje mi się, że ta walka może iść do jednej bramki, chociaż to jest walka kobiet, więc tu
  • Odpowiedz
@pafeo: mizerna walke z Kamila ?
Chłopie wyeliminowała jej wszystkie atuty i wypunktowała. Pod wrazeniem byli trenerzy , eksperci, zawodnicy mma.
  • Odpowiedz
@Djuk94: Śmiesznie się patrzy jak Linkiewicz z main eventu i motoru napędowego fame spadła tak nisko w karcie i zainteresowaniu w sumieXD No ale ludzi interesował patusiarski tryb życia a nie 2 treningi dziennie i joga( ͡° ͜ʖ ͡°) A walka 50/50 imo WoB jest overhyped
  • Odpowiedz
@Djuk94: jak Linkiewicz nagle nie zacznie obalać to nie ma szans. Jeśli się zdecyduje to szanse się zwiększą ale i tak Way zapewne z większą przewagą na nogach niż Linkiewicz w parterze.
  • Odpowiedz
@pafeo: Andrzejewska akurat miała jeszcze lepsze atuty niż Linkiewicz, jej nawet do siatki nie dawała rady docisnąć i większość walki była w stójce z tego co pamiętam, gdzie zasięg i ogólnie warunki fizyczne są na jej korzyść. Pamiętam, że oglądając te walkę czułem, że Kamiszka prowadzi walkę bardzo głupio, myślę, że jeżeli by miała lepszy plan na walkę, to by ją wygrała.
@darksheep68 Ale to Linkiewicz będzie ją dominować w stójce,
  • Odpowiedz
@pafeo: Ale Andrzejewska przed tą pierwszą walką miała spore turbulencje z wagą, do tego krótko trenowała, więc wiadome było, że w następnej walce się lepiej pokaże. Nie można tak patrzyć na walki, że ten pokonał tego, a tamten tego, więc ten wygra z tym, po prostu walka walce nie równa. Taekwondo to tylko kopnięcia i ich przechwytywanie, to jakoś bardzo na jej postawę w mma nie wpływa. TD na Andrzejewskiej pamiętam,
  • Odpowiedz