Wpis z mikrobloga

Co z kowidem i obostrzeniami? Dystansem społecznym, maseczkami itd. Oglądam filmiki z pomocy na granicy, żadnych masek, dystansu, nic. W telewizji też to pokazują jak wszyscy zapomnieli o kowidzie. Ciekawe kiedy w tv powiedzą, że morawiecki znosi obostrzenia, na które i tak już nikt nie patrzy xd
#wojna #ukraina #rosja #kowid #covid
  • 7
  • Odpowiedz
W obliczu wojny i kryzysu humanitarnego ważniejsze jest udzielenie pomocy uchodźcom. To chyba wystarczająco ważny powód aby w tej chwili nie stosować restrykcji i nieść pomoc?
  • Odpowiedz
@Uri_: Ta najlepiej #!$%@? 2 lata męczyli, naszprycowali kilka milionów #!$%@? wie czym a teraz nagle jakby nigdy nic, koniec korony i tyle.
  • Odpowiedz
@Saville: Rozumiem pomoc doskonale, sam nie stosowałem żadnych ograniczeń jeśli chodzi o koronę, przechorowałem chyba nawet dwa razy, sam też nie dałem się zaszczepić, bo w to nie wierzę. #!$%@? mnie tylko że nagle cały świat zapomniał o tym, że tak ludzi tym katowano, zamykano wieloletnie biznesy itd. Nieść pomoc oczywiście, ale co z tego jak zaraz polowa się zarazi bo przecież jest tak bardzo zaraźliwa i śmiercionośna. Pamiętaj, że najlepszy
  • Odpowiedz