Wpis z mikrobloga

Ma ktos moze jakiegos linka do reportazu na zywo tego reportera z tvn co jest dalej w kijowie (tego z jajami wiekszymi niz jowisz) jak mu rakieta przelata i jego reakcja "o kur**" Swoj chlop :P
#wojna #ukraina
  • 40
  • Odpowiedz
@Atencyjna_K: Co Ty mi tu pierolisz?

za uja nie widziale tam zadnej rakiety nad glowa a badania okresowe mam wazne. Wzrok mam dobry.

Ale nawet jakbym mial zly to troli debili nie jest trudno zobaczyc.

Poki internetu nie bylo to tylko rodzina wiedziala zes debil. Nie ma sie czym chwalic szerzej.
  • Odpowiedz
jesteś dzbanem podniecającym się jakimś dziennikarzynom który czasem wylezie z bunkra :D nawet rozmiar jajec porównałeś,Twoje małe - więc każdego wielkie jak "jowisz"


@Atencyjna_K: I teraz co jest lepsze?
Dzban czy debil ktory nie potrafi czytac?

Umiejetnosc czytania ogarnia sie w podstawowce. Czyzbys jeszcze tam nie dotarl? 3x w przedszkolu cie nie przepuscili z maluchow do sredniakow?

Miej wiare - za 10 lat moze do starszakow dolaczysz.

A temu dziennikarzynie to
  • Odpowiedz
@gorzki99: dostałeś materiał z dziennikarzem którego szukałeś :) ale nie ten materiał przy którym planowałeś zwalić przed spaniem.Połowicznie wywiązałem się z zadania.To dobrze,nie zamierzam mu niczego lizać,Ty zaś liż mu dupę
  • Odpowiedz
@Atencyjna_K: dostalem linka do stronki gdzie bylo kilka filmikow. Czego zielonka nie rozumie?
Co wiecej jak sie wyjasnilo ze trza kliknac tu a tu to zawolalem tych co prosili o zawolanie i odeslalem do instrukcji gdzie trzeba kliknac. Czego zielonka nie rozumie?

Zielonka zapodala linka do dziennikarza o ktorego mi chodzilo - to jest fakt i temu nie przecze.

Tylko ze zielonka jest debilem nie potrafiacym czytac - rakiety w linku
  • Odpowiedz
@gorzki99: Gówniaku 99 :D z kim Ty rozmawiasz w ten sposób? mały fanie dziennikarza tvn - słynnego manipulatora który płakał jak małe dziecko jak groziło mu więzienie w pewnym egzotycznym kraju :D
  • Odpowiedz
@Atencyjna_K: Mozna byc idiota ale zeby sie tym chwalic? No ale jak lubisz to nic mi do tego.

Pytalem o rakiete dostalem ponton - oj duzo zaplacisz za korki z czytania

Gowniakiem to ty nawet nie jestes- moglbys mi mowic dziadku ale wtedy bym dostal traumy ze mam takiego wnuka - chorobe sie przyjmnie na klate - ktos jak ty to porazka wychowania a tego bym raczej nie zniosl. Porazki przyjmuje
gorzki99 - @Atencyjna_K: Mozna byc idiota ale zeby sie tym chwalic? No ale jak lubisz...

źródło: comment_1646173571v6KGYU48dOplxYuXSqWntB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gorzki99: xD na prawdę Ci się chciało ? za bardzo się podniecasz internetami.No dobra ciut starszy jesteś ale uczepiłeś się tego pontona strasznie.Dostałeś materiały pomocnicze a podniecanie się dziennikarzem który pare minut dziennie ma szanse 1:1 000 000,że oberwie czymś a kiedy oglaszają alarm w mieście chowają go tvny do bunkru.Pewnie jakaś spora premia wpadnie i nagroda za ten lans na Ukrainie.Miliony ukraincow dostanie co najwyżej kulke,rozwaloną chatę.Gość jest skompromitowanym manipulantem,nawet
  • Odpowiedz
No dobra ciut starszy jesteś ale uczepiłeś się tego pontona strasznie


@Atencyjna_K: Dalej odpowiadasz to jest szansa ze po prostu nie rozumiesz. Wiec jak krowie na rowie:

Chcialem linka do reportazu jak leci rakieta - zapodales jak plynie ponton

I TY SIE DZIWISZ ZE UWAZAM CIE ZA IDIOTE???? I ZE SIE CZEPIAM PONTONA???

"Troche" nie w temacie sie udzieliles i jeszcze masz pretensje - no nie ogarniam.

A oprocz tego to
  • Odpowiedz
@gorzki99: włącz ten materiał o pontonie jeszcze raz,nie zakapowałeś co miałem Ci do zakomunikowania ? to głośny materiał z "epoki" wielkiej emigracji pontonowej.Pewnie obejrzenie nie pomoże więc krótko : Bujanowski jest manipulatorem bez godności a z tymi jajami to przesadzasz.Dobrej nocy ! pozdrawiam
  • Odpowiedz
dla dziennikarzy to spa :D


@Atencyjna_K: kutfa dlaczego nie zostalem dziennikarzem?
no nic. Jakos to przeboleje ze jutro musze wstac do roboty i zadna rakieta mi nad lbem nie poleci. NIe powiem "#!$%@?**" na wizji, nie bede w kamizelce chodzil. jakos to przezyje. Parcia na szklo tez nie mam. Ale te rakiety sa srednio kuszace.
Branoc
  • Odpowiedz
@gorzki99: Inna świadomość taka wycieczka,specjalne prawa PRESS,chowanko w stanach zagrożenia.Pewności nigdy nie ma czy coś jednak nie przyleci no ale nie ma co porównywać z byciem mieszkańcem który musi walczyć,stracił majątek życia,rodzinę.Dziennikarz sobie wróci do bezpiecznego kraju,dostanie nagrodę,premię.Żonka da namiętną noc.Rozumiesz chyba o co caman
  • Odpowiedz
,specjalne prawa PRESS


@Atencyjna_K: Przy ataku rosji. No to teraz mnie #!$%@?* na lopatki

Cywile tez maja specjalne prawa nawet w czasie wojny. Rosja oczywiscie ich przestrzega co nie??
Rakiety i kule tez ich przestregaja

Dziennikarz wroci jak mu sie uda. Jasne ze ma wieksze szanse niz cywil bo ma "ciut" wieksze zaplecze.

Inna sprawa ze mieszkancy tam sa bo to ich miejsce - on tam jest zeby pokazywac co sie
  • Odpowiedz