Wpis z mikrobloga

Ok gra ktoś t32?Też macie losowania 70% 10 tier i jak psu w pupcie gdy top pomidory padną na zawał?

Powoli mi się zaczyna wydawać ,że t110e5 mi rzadziej losuje na 10 tier jak t32.

To normalnie bardzo deprymuje gdy grasz jak najlepiej a i tak zostaniesz sam na 10 tier i tam można ogłosić abdykacje kampitulacje i chyba portki ściągnąć w geście pojednania z naturą. T29 mogłem znacznie więcej zdziałać na przeciw 9 tieru. Tu jest za dużo pro koksów w 10 i jak mi padnie jakiś koks z mojego teamu to go już t32 nie zastąpię...

Na 8 i 9 tier jeszcze rozumiem losowanie z tym działem nawet można coś ugrać ,ale wyżej to całkowita loteria i bycie całkowicie zależnym od zespołu. Dzis wr na tym czołgu z 52% na 51% i ciągle rośnie a na noobmeter średnia to jakieś 55% (chyba w plutonach których jeszcze nigdy nie spotkałem).

#wot #worldoftanks #niemogespac #problemyosmegoswiata #gorzkiezale
  • 13
Też zauważyłem coraz częstsze losowanie mnie w T32 na X tier, niejednokrotnie byłem jedynym "jabłuszkiem" i musiałem się przeżegnać przed rozpoczęciem bitwy i mieć nadzieję, że po pięciu minutach nie zostanę sam na placu boju...

Na chwilę obecną dałem sobie spokój z amerykańskimi HT i przerzuciłem się na radzieckie, którymi gra mi się o wiele lepiej.

Niedługo planuję wrócić do hamerykańców, ale nie wiem czego się spodziewać po M103. Będzie lepszy czy
@Rampampam: za dużo no life`ów tam gra. Strasznie się ciśnieniują jak im coś nie wyjdzie. Najgorsi zazwyczaj niemcy.

@Abrakadabror: T32 jest "magiczny" od wakacji. Z jego super penetracją nic tylko płakać.

Właśnie spojrzałem, że dalej mam dalej 68% WR na nim, ale ostatnio:

60 days - 19 - 47.37%

90 days - 36 - 55.56%
@queerlord: Wr man na nim lepsze jak na t32 aczkolwiek to straszny papier z niego.Na wieże nie ma co liczyc ,rzadko odbije prawie wszyscy wala w garnek a boki również cienkie ok 120mm pancerza.Taki przerośnięty med ,dzialo top jest ok .Ja przeżyłem szok grajac nim inna taktyka koniec z gra wieza i Hull down.Tutaj bardzo często wylosuje ci samych koksow ,ale z tym dzialem juz mozna im oddac.Jednak nie polecam go,moim
@rzet: Gdyby miał normalne losowania a nie byl rzucany jak scout na pożarcie 10tierowi to by bylo przyjemnie nim grac.A tak to jeszcze chwile nim pogram i zejdę do poziomu gc Churchilla .Co to za frajda grac przez większość czasu ht jako scout lub lub 8 linia pommocnicza do ściągania gąsienic ;)
@Abrakadabror: ta gra jest coraz bardziej #!$%@?, albo za długo w nią gram i za dużo obietnic się naczytałem..

Tak jak ten nowy tryb co niby szuka ci team w/g skilla.. tylko cholera wie jaki to skill.

Potem dostaje takie gówno jak tu w tym teście:

http://i.imgur.com/pmEfMbD.jpg

Ostatnio mało gram, bo mnie MM #!$%@? za bardzo.

Czekam na 9.0 i czołgi od WT. WG zarabia, więc mają graczy w piździe, jak
@rzet: Ja nie mam wątpliwości, że w ciągu ostatnich miesięcy poziom graczy spadł na dno i je przebił. Pamiętam, że jeszcze nie tak dawno powyżej siódmego tieru można już było liczyć na jakieś sensowne teamy, a teraz na ósmych tierach cały team pomidorów to norma. No bo w końcu po co coś z tym zrobić, lepiej dalej koncentrować się na reklamowaniu gry, gdzie się da, by przyciągnąć jak największą rzeszę bezmózgów.
@rzet:

@Emes91:

Zdarzają się tacy kretyni. Najczesciej to rerolle . Takich to ignoruję . Siedzę tam już kupe czasu i są naprawde fajni goście z Kazny i PTS z którymi zawsze można pograć .

Co do kretynów. Fakt , musze wam przyznać że idioci w to grają . Jeżeli nie macie ochoty się wku****ć , to bierzcie ISU z bl10 albo inny przerąbany TD z high Alpha. Ale weź pod
@queerlord: m103 to zupełnie inna bajka, mocny kadłub, słabsza wieża, ale ogólnie front bardzo wytrzymały poza dolną płytą. jako, że to jedyna IX jaka miałem odblokowaną postanowiłem go kupić i w końcu dobić do X. m103 jak narazie rzuca bardzo łaskawie, często w topce jako czołg do szturmowania i prowadzenia pomidorów po mapie. przygotuj sobie 25k wolnego doświadczenia, bo armata z t32 to jest żenada. za to ta druga robi siekę.
@papiez_: Ja mam odwrotnie pewnie za dobre staty mam i przez to uzupełniam dziurę w drużynie pomidorów na 10 tierze swoim t32. Zresztą dziś już sie tak wkurzać nie zamierzam ściągam gwiazdkę i to wszystko na nim.