Wpis z mikrobloga

@EloBreko: Obawiam się, że tu już dyplomacja się wyczerpuje. Francja juz sugeruje opuszczenie Rosji swoim obywatelom. Coraz częściej pojawia się słowo 3 wojna światowa. Jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli niezły #!$%@? na świecie. Jak Putin się nie cofnie to NATO może w końcu wjechać na wschód europy.
  • Odpowiedz
Francja juz sugeruje opuszczenie Rosji swoim obywatelom. Coraz częściej pojawia się słowo 3 wojna światowa.


@gwiazdozbior: ja obstawiam przewrót pałacowy i wjazd wojsk nato+chin (granica na uralu) w celu stabilizacji
  • Odpowiedz
myślę że nie miałby problemu żeby zbombardować ruskie miasto tylko po to żeby propagandowo to wykorzystać.


@arriadna24: albo np zdetonować bombę w bloku mieszkalnym żeby obwinić czeczenów i zrobić sobie powód do wjechania z wojskami do Czeczeni

Albo podczas ataku na szkołę w Biesłanie #!$%@?ć granatami zapalającymi i czołgami budynek w którym są dzieci jako zakładnicy tylko dlatego że był tam Czeczen którego fsb uznało za zmarłego tydzień wcześniej i bali
  • Odpowiedz
@EloBreko: jak mnie #!$%@? ten wysryw, że Ukraina ma nie stanowić zagrożenia dla Rosji i dlatego ten #!$%@? wysłał tam wojska żeby zniszczyć miasta i zniewolić ludność
  • Odpowiedz