Wpis z mikrobloga

9/10 invaderów elegancko, honorowo walczy 1v1, ładnie się ukłoni przed walką, ale zawsze znajdzie się taka #!$%@?, która jak dostaje na łeb to #!$%@? w tłum mobów. Nie szanuje. (°°
Generalnie to zajebisty ten Taunter's tongue. Invady co 2 minuty ( )
#eldenring
  • 12
@Lonilele: jak dotąd najgorsze doświadczenie mam z inwazjami w dungeonach, przykładowo w kopalniach gdzie są windy, miałem taką sytuację, że invader ukradł windę i stał na włączniku, bo wiedział, że host jest w ślepym korytarzu i zamiast faktycznie walczyć to czekał aż host się zabije skacząc do dziury... niestety takich ludzi będzie tylko więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przewidywany end game pvp level? jak wygląda pvp


@Xaget: na te chwile nikt nie jest nawet pewien jak działa matchmaking, jak to ustalą i ludzie będą juz obcykani w tym jaka broń/talizmany/buffy najlepiej używać, to wtedy wyklaruje sie jakis lvl cap, buildy czy areny... narazie jest za wcześnie, wszyscy dopiero ogrywają grę i to co dziś uznawane jest z meta-build, jutro może być przebite czymś innym
@tarkaz: W kopalni się jeszcze nie biłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spotkałem też sporo osób, które nie mogły mnie znaleźć przez kilka ładnych minut i rezygnowały. Ja rozumiem gdybym przed nimi uciekał, albo się chował gdzieś po krzakach, ale ja stoję na otwartej przestrzeni przeważnie przy ognisku i jeszcze jakby tego było mało, to przecież na radarze jest zaznaczona lokacja hosta xD
Ale znalazłem teraz w miarę