Wpis z mikrobloga

@DubStep_Gun: przesiadlem sie z jakiegos 5-6letniego 24” benka na to i jest zajebiscie: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/msi-optix-mag274qrf-qd-27inch-ips-wqhd-quantum-dot-165hz-1ms-hdmix2-dp-usb2-0-optix-mag274qrf-qd

Monitor mial dobry rating, biale swiatlo nie podbija mi w moim egzemplarzu, ale zapewne wyszlo juz kilka nowisci. Jest jakas stronka ktora ratinguje monitory i na niej mozna sie bazowac. Jesli Twoj PC wyciagnie Ci stale 144fps+ na jego natywnej rozdzialce, to sadze, ze warto. Benek mi robi teraz za drugi monitor do pracy.
@DubStep_Gun: mam mi curved, ale musiałbym się zastanowić czy kupić raz jeszcze, chyba że by kosztował koło 1500zł... wcześniej jakiemuś Mirkowi pisałem czemu, musiałbym poszukać, ale w dużym skrócie
- menu to patologia, jak masz przełączać się miedzy dwoma źródłami to czka Cię kilkanaście kliknięć...
- jest nierównomierne podświetlenie, mega to widać na czarym kolorze... w normalnej pracy (na pół jest ide, a na drugiej przeglądarka) mi to nie przeszkadza bo
Pobierz lolen - @DubStep_Gun: mam mi curved, ale musiałbym się zastanowić czy kupić raz jeszc...
źródło: comment_16466125109wy6xst2eaZ62iCqdVhdFI.jpg