Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vrim: tragiczna, bardzo bierna postawa Pana Janusza. Niczym bite dziecko w szkole, któremu rodzice mówią, żeby się za bardzo nie wychylał.

Bardzo wątpliwa jest też kwestia braku agresji ze strony Rosji, która - jak już zdążyliśmy zauważyć - tworzy wokół siebie propagandę i zawsze znajdzie sobie powód, żeby kogoś zaatakować.
  • Odpowiedz
mam nadzieje, że te buce z konfederacji juz wiecej nie PRZEKROCZĄ progu 5 procent.

@Kapa3991: trochę jeszcze pewnie odbiją w antyukraińskiej retoryce za jakiś czas, ale kierunek RU mam nadzieję, że dla polskiej opinii publicznej jest spalony.
  • Odpowiedz
@Kempes narodowcy to tacy pożyteczni idioci po prostu, wielkie hasła, które może i gdzieś jako dalekie cele mają sens, ale po polexicie cele Rosjan są bliższe do osiągnięcia czyli np. Musimy stawiać na własną armię, nato nas nie ochroni i wymaga sporych nakładów, drogie.manewry i utrzymanie amerykanów, trzeba jeździć do Iraku, a można byłoby te pieniądze wydać na sprzęt i zbrojenia tutaj.

Brzmi nieźle? Nowszy sprzęt, szkolenia, skupienie na potrzebach wewnętrznych zamiast
  • Odpowiedz
@Kapa3991 wcześniej myślałem że Korwin i konfederacja są tacy i robią co robią żeby "zaistnieć" wyróżnić się .teraz jestem przekonany że to są poprostu debile i oszołomy.
  • Odpowiedz
@hipokryzjawkutos: od Unii również dostajesz wspólny rynek, zapytaj się któregokolwiek przedsiębiorcy eksportującego swoje rzeczy czy chciałby wyjść z największej Unii gospodarczej na świecie prawacki zakuty łbie.
A Polsce środki powinny być zablokowane dopóki ten antypolski rząd nie wywali się na ryj razem z ruskimi onucami z konfederacji
  • Odpowiedz