Wpis z mikrobloga

  • 12
1 dzień od tego wpisu, 10 czy 11 dzień migracji ludzi do Polski.
Co słyszę w radiu? Że MPK Wrocław szykuje szczególny program szkoleniowy z tłumaczami specjalnie dla Ukraińców.

Jeszcze chwila i będzie tego więcej(róbcie screenshots #pdk), a zaraz rząd swoim rozdawnictwem przegłosuje dodatki dla firm za zatrudnianie uchodźców.

Szykujcie się na euro po 12pln i benzynę po 10pln/litr.

Czy to źle że pomagamy? Nie, oczywiście.
Ale jest spora różnica pomiędzy pomaganiem, a faworyzowaniem pewnych grup i włączeniem w tyłki(napisalbym dosłownie gdzie, ale moderacja tylko szuka pretekstu żeby takie krytyczne opinie kasować).

Cc: @ColdMary6100

#inflacja #uchodzcy #gospodarka #wojna #polska
Wyrewolwerowanyrewolwer - 1 dzień od tego wpisu, 10 czy 11 dzień migracji ludzi do Po...

źródło: comment_16465644953kjSj3F28dKRwWkaMxhZVQ.jpg

Pobierz
  • 29
@Wyrewolwerowanyrewolwer zaraz ktoś zapostuje, że jak martwisz się, że Ukrainiec ze sponsorowanym szkoleniem zatrudniający się za niższą pensję i mający znacznie mniejsze wymagania co do warunków pracy zabierze ci robotę, to jesteś ciamajda i gorszy sort człowieka i to twoja wina.
A kierowca autobusu w wieku 55 lat niech się przebranżowi, jaki to problem.
@Wyrewolwerowanyrewolwer: ale zalatuje od ciebie komuną równo wszystkim gówno

Nie chce mi się odnosić do twoich wywodów, bo w sumie co to da? Ani cię nie przekonam do swojego punktu widzenia ani nie zmienię poglądów
W sumie to nie wiem po co mnie wołasz

Ktoś stracił cały dobytek życia, uciekł ze swojego kraju a wykopkom się nie podoba bo bilet za darmo będzie miał na MPK XDDDD
To tylko o wykopkach
ale zalatuje od ciebie komuną równo wszystkim gówno


@ColdMary6100: Oczywiście. Nie uważasz, że każdy powinien mieć równe szanse na uzyskanie zatrudnienia? To czy ma predyspozycje do danej pracy to osobna kwestia.
Jeżeli tak, to proponuję ustawowo ograniczyć tobie możliwość szukania pracy tylko do tych wynagradzanych minimalną krajową. Twoim rodzicom i potomkom również z samego faktu spokrewnienia z tobą.

Nie chce mi się odnosić do twoich wywodów

A spoko, czyli dlatego przytaczasz
Kąpcie się w tym swoim sosie zawiści, buty i głupoty zawistne małe ludki, może Wołodia wam kiedyś podziękuje, rubel upadł na mordę to chyba za darmo plujecie na innych, zawiść, zazdrość tylko patrzycie by inni mieli mniej od was
Brawo, gratulacje