Wpis z mikrobloga

@lubieczipsy_: Jestem ciekaw fanatyków konfederacji. Jakie fikoły będą teraz.

A może oni rzeczywiście są świadomi tego co się dzieje i mimo tego świadomie stawiają Rosję ponad Polskę. Dziwna ta konfa jest.
  • Odpowiedz
  • 23
@lubieczipsy_ Liroy chciał więcej kasy od Korwina, a gdy ten odmówił, zaczął kłamać w sprawie Korwina, który sam mówił, że nie wie o czym liroy bredził, i spiskował potem z pisowcem jakubiakiem.

Widzę, że dla was lewaki chciwcy na kasę i pisowcy to wasze wiarygodne źródło informacji xD
  • Odpowiedz
@lubieczipsy_: Widziałem to dawno temu. Liroy niestety nie zrozumiał Korwina, który miał oczywiście rację. Jeżeli poparcie Rosji jest w interesie Polski to trzeba ją oczywiście poprzeć. Co nie znaczy, że następnego dnia nie można odwrócić sojuszy. Dyplomacja jest grą, jak szachy. Typowy Korwin.
  • Odpowiedz
@Volki: bardziej wiarygodne od konfederacji? tak, z całą pewnością

@Jah00:

* KORWIN SIĘ ZESRAŁ NA ŚRODKU SEJMU *

Konfiarze: Wykopki są zbyt głupie by pojąć geniusz Pana Janusza, brawo, trzeba było jeszcze naszczać!!1!!1!
  • Odpowiedz
@lubieczipsy_: jak już nie umiesz zgrać filmu i musisz nagrywać ekran to chociaż obróć go żeby zachować proporcje...
a na przyszłość w Streamable wystarczy dodać link do Tweeta i sam zgrywa video
  • Odpowiedz
  • 2
@l-RAD-l Wypełniasz latarnika i głosujesz na konkretną osobę z partii. Ja mam poglądy wolnościowe i mi jakąś pani z nowoczesnej chyba wyszła
  • Odpowiedz
@lubieczipsy_: Konfederacja to ruskie onuce i to z każdej strony
- Korwin i jego ludzie jawnie popierają działania Putina. Korwin swoją mordą firmuje jego posunięcia na Krymie.
- Braun szczuje na uchodźców, wcześniej szczuł na szczepionki. Te dwie rzeczy są typowe dla ruskich trolli w sieci. Fotografuje się ruskimi szpiegami.
- No i Bosak, w łóżku nomen-omen z Ordo Iuris, którzy są finansowanymi przez Kreml fanatykami. Zdrowy konserwatyzm który wprowadza Putin
  • Odpowiedz