Wpis z mikrobloga

Przestań nastawiać ludzi przeciwko sobie. Obcokrajowcy uciekają z Ukrainy, ponieważ nie są do niej przywiązani. To tak jak Ukraińcy walczyliby za Polskę, tylko z tego powodu, że pracowali/studiowali tutaj klika lat.


@cheekybastard: Iks. De. studenci, nie potrafiący powiedzieć, na której uczelni studiują, nie znający angielskiego ani ukraińskiego.
https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,28167976,na-przejsciu-w-medyce-ukraincow-niewielu-sa-kamerunczycy-pakistanczycy.html

W poniedziałek na przejściu granicznym w Medyce Ukraińców uciekających przed wojną było niewielu. Prawie sami Pakistańczycy, Irańczycy i obywatele Maroka. Każdy mówi, że
@empty_silence: a co ma piernik do wiatraka?
Twój zarzut: obcokrajowcy uciekają z Ukrainy zamiast za nią walczyć
Moja odpowiedź: dlaczego mieliby za nią walczyć jeśli ich powiązanie z Ukrainą to maksymalnie kilka lat pracy/studiów
Twoja odpowiedź: zesrałeś się, że masowo przekraczają granicę i według wyborczej rzeszow nie mówią dobrze po angielsku.

Weź może idź spać, orzeszek Ci ewidentnie nie pracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Twój zarzut: obcokrajowcy uciekają z Ukrainy zamiast za nią walczyć


@cheekybastard: Co k@rwa? Sprawdziłeś komu odpowiadasz? Jestem nowym rozmówcą w tej rozmowie. Ale jak mam sformułować zarzut to są dwa:

a) praca na granicy pl-by idzie na marne, bo właśnie niedobitki znalazły inną furtkę do Polski. Oni i normalny ruch nachodźców z tamtej strony (patrz na mapę i ewentualne trasy z Azji na niemiecki socjal) został zaskoczony wojną na Ukrainie. Na
B: onet? Poproszę statystyki i fakty a nie doniesienia.Ile osób z przekraczających granicę miało prawo do przebywania w Ukrainie, a ile nie?

A: znowuż- statystyki i fakty


@cheekybastard: A po co ci one? Czy ty właśnie próbujesz jechać logiką, że jak nie ma statystyk, to nielegali też nie ma, mimo doniesień? Jak nie masz termometru, to choroby też nie ma?