Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikalafou: dobra, namyśliłem się i pytam, jak znajdziesz chwilę to odpowiedz, jak nie to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiego języka uczyłeś się najpierw i czy według ciebie (bo zdanie jutuba juz znam) ma to jakiekolwiek znaczenie?
Kiedy zacząć wrzucać projekty na githuba? Jak ocenić czy dany projekt nadaje się do upublicznienia/pokazania w cv?
Jeżeli znasz pythona, książki jakiego autora byś polecił?
Czy byłeś dobry z matematyki
Jakiego języka uczyłeś się najpierw i czy według ciebie (bo zdanie jutuba juz znam) ma to jakiekolwiek znaczenie? - python, bez znaczenia

Kiedy zacząć wrzucać projekty na githuba? Jak ocenić czy dany projekt nadaje się do upublicznienia/pokazania w cv? - kiedy projekt będzie dostępny w sklepie play i będzie miał jakiekolwiek pobrania. Inaczej nie ma najmniejszego sensu. Nikt tego już nie przegląda, pod kątem rekrutacji juniorów. Za dużo przeklapanego gówna z tutoriali
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikalafou: zamieszczać projekty na sklepie play? Jestem w szoku, to będzie wymagało ode mnie czegoś więcej niż tylko pythona.
Ostatnie pytanie na dzisiaj - czy uczyłeś się kilku języków na raz?
Dzięki za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi, bardzo fajnie zapytać bezpośrednio kogoś kto ma pojęcie. ()
@sikalafou: jeśli można to jedno pytanie. Uczyłeś się rok ale w jakim trybie? Rzuciłeś pracę i uczyłes się tylko kodowania czy kodziłeś po godzinach? Jeśli to drugie to ile dziennie?
@babiarzu: luz. Napisałem to tak trochę z przekąsem o sklepie play. Po prostu wszelkie "szkoleniowe" apki typu todo listy, jakieś gierki w statki, stronki o sobie i tym podobne gówno już na nikim nie robią wrażenia i rekruterzy traktują to jak powietrze (nie wchodzą nawet w kod). Jedyne czym możesz wybić się przed konkurencją to taka apka na sklepie play, czytaj #!$%@?ę roboty. Ale to może być wszystko, nawet kalkulator kalorii
@Skyler: pracowałem na pełny etat. po pracy i w pracy się uczyłem. 0 - 5h dziennie. Teraz pracując w branży też się uczę po pracy xD. Także to już taki styl życia właściwie xD Ciągle #!$%@? w podręcznikach (pdf of course).
Wchodzisz w jedną technologie i pojawia się zapotrzebowanie na naukę 5 innych rzeczy i tak się kręci karuzela #!$%@? xD
@sikalafou: Fajnie poznać taki punkt widzenia. Co do książek, kupiłem python wprowadzenie, po polsku niestety i kisnę z niektórych tłumaczeń. Na szczęście na tyle innych źródeł nauki posiadam, że żadne znaki ucieczki czy inne #!$%@? polskie określenia się mnie nie trzymają ( ͡° ͜ʖ ͡°)