Wpis z mikrobloga

@FoxX21: Też nie byłem zadowolony z zakończenia ME3 wtedy. Generalnie w całej grze coś mi nie pasowało.

W grudniu 2021 zakupiłem sobie Edycję Legendarną i grało mi się znacznie lepiej. Tym razem nastawiłem się bardziej na lore i zauważyłem, że ME3 ma najlepszą interakcję między towarzyszami - więcej dyskutują między sobą, więcej unikalnych dialogów w zależności od tego, kogo weźmiesz na jaką misję. Ten aspekt wyszedł BioWare bardzo fajnie.
DLC Cytadela
@Ammon: właśnie kupiłem jakiś czas temu ME: LE i waham się czy się nie przemóc do tej serii, no ale ból, że "epickie zakończenie, które będzie zależeć od wszystkich decyzji we wszystkich 3 częściach" różniło się kolorem rozbłysku jakoś mnie nie przekonuje, pomimo tego, że w moim przypadku miałem zakończenie, w którym komandor Shepard przeżyła w gruzach(ten ruch ciała na koniec)
@FoxX21: Jeżeli w 2012 roku ograłeś wszystkie DLC, to w ME:LE nie odkryjesz nic nowego.

Ja poza podstawką nie miałem nic - nawet Javika w drużynie wtedy nie miałem. Teraz miałem okazję ograć kompletną grę i bawiłem się świetnie.
@FoxX21: Ogrywaj ME:LE, ta gra jest nadal genialna. Wiem co mówię, powoli kończę ME3 kolejny raz tym razem w LE ze wszystkimi DLC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ME2 - Shadow Broker DLC jest świetne, warto ograć.
Ogólnie panie no co się czarować, instalujesz ME:LE i lecisz wszystko do początku ( ͡° ͜ʖ ͡°)