Wpis z mikrobloga

@bobikufel: OP wkleił artykuł z medianarodowe, więc nie komentuję tego, bo nie widzę potwierdzenia w źródłach, ale Ty się pięknie wstrzeliłeś w słowa o pisaniu nowej historii.

Naród ukraiński zaczął się w 1991 roku, no padnę XD

@pidzej11: Następny XD
  • Odpowiedz
@pidzej11: Litości, nie brnij w te fikołki. Ukraina ma historię splamioną krwią m.in. naszych przodków i szukanie argumentów w stylu "ale od 1991 nikogo nie zabiliśmy" jest żenujące.

A ja wyraźnie zaznaczyłem, że nie widziałem szerszego kontekstu poza medianarodowe.com i dlatego nie komentuję wypowiedzi prezydenta, tylko Twoją i Twojego poprzednika.
  • Odpowiedz
@pidzej11: i żebyś nie dopowiadał sobie czegoś, czego nie powiedziałem - historia historią, teraźniejszość teraźniejszością. Mamy teraz zbieżne interesy i obecnie powinniśmy sobie pomagać w obliczu wspólnego wroga, ale to nie oznacza, że mamy sobie pozwalać na gadanie takich dyrdymałów.
  • Odpowiedz
@doges: To teraz mamy masowo zabijać ukraińskie dzieci i kobiety które są w Polsce ? Nie można o tym zapomnieć ale pomóc im teraz trzeba. Nawet wsród relacji z Wołynia przewijali się ukraińcy, którzy pomagali / ostrzegali naszych.
  • Odpowiedz