Wpis z mikrobloga

1 EUR po 5 PLN prosty przelicznik dla prostego człowieka. Nie jakieś ułamki, #!$%@?.
Dodatkowo Jakby euro było po 3 złote to trzeba by tabliczkę mnożenia sobie przypominać, a tak równo po 5 złoty
to jak chcesz 4 EUR to 20 PLN. I widzicie jak szybko policzyłem pisząc to.
Poza tym po co Ci przeliczać na euro człowieku jak złoty silna waluta i tylko taką w Polsce handlujemy.
Patrzcie przykład z brzegu, jak masz 100 EUR i zamienisz na PLN to masz 500 PLN. 500 jest większe niż 100 czyli lepiej.
Ja nie wiem o co ten cały hałas.

#euro #zloty #polska #waluty i oczywiście #heheszki i trochę #pasta

  • 20
@McLukas Chodzi oto że jestem mądry ,ale jestem taki samo-mądry. Samoukiem jestem. Uczyłem się obserwując życie , paląc jointy i tak dalej. Sam się uczyłem.I na tym polega cała różnica. Nie potrzebuję książek ani szkoły. Do wszystkiego doszedłem sam i dzięki temu żyje.Gdybym więcej czytał albo poszedł na studia to bym zmądrzał ale też bym umarł. Tak mogło być. Ale mój mózg nie potrzebuje tyle tlenu bo nie jest cały zapchany ,
Zapomniałeś jeszcze napisać o płacy minimalnej. 3010zl to w zaokrągleniu 3000. Ładnie dzieli się przez 5 i mamy 600 EUR. Przeciętne wynagrodzenie w Polsce w styczniu 2022 wynuoslo 6 064zl. Nie pomylimy się dużo, uznając, że to 6000. Znowu ładnie się dzieli - 1200 EUR. Mniej niż płaca minimalna w Niemczech ( ͡º ͜ʖ͡º)