Wpis z mikrobloga

@ZygmnuntIgthorn Takie sprawy się ustala zakulisowo. Jak dla mnie to za dużo przy tym zrobiono szumu i już nic z tego nie będzie.
A w sumie powinniśmy MIGi dać Ukrainie, konsekwencje i tak będą dotyczyć całego NATO ( )
@Kempes: Kiedyś Sikorski mówił coś tam o robieniu laski Amerykanom przez pisowców. Wystarczyło, że w tej konkretnej sprawie nie klęknęli, próbując zabezpieczyć polskie interesy, to nagle ci najbardziej zajadli przeciwnicy postanowili klęknąć za nich do amerykańskiej knagi. Jak widać w przyrodzie nic nie ginie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapoznaj się z opinią Sikorskiego, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, bo koleś zdaje się mówić całkiem sensownie.
https://wiadomosci.wp.pl/zamieszanie-wokol-mysliwcow-mig-29-dla-ukrainy-radoslaw-sikorski-komentuje-6745339168626305v

@ZygmnuntIgthorn Ale czego się PiS boi? Przecież już wstaliśmy z kolan i wszyscy na świecie się z nami liczą. Powinniśmy dać te samoloty, przecież nic się nie może stać z takim silnym krajem, jakim uczyniły nas rządy PiS XD Turcja jakoś potrafiła ruski myśliwiec zestrzelić. I co się stało? NIC ( )
Sikorski mówi sensownie, a ja śmieszkuje z retoryki PiS, której używa od kilku lat, a
a ja śmieszkuje z retoryki PiS, której używa od kilku lat, a nagle się okazuje że to pusta wydmuszka, nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością.


@Kempes: Nie, kpisz z rozegrania sprawy z MiGami i nazywasz ich za to zagranie dyplomatołkami, podczas gdy nawet ich zagorzali przeciwnicy polityczni, tacy jak Sikorski, byli w stanie ich za to pochwalić. No ale Sikorski ma rigcz, a Ty jesteś tylko bezmyślną szczekaczką, która za bardzo
Wygląda, że dyplomatołki z PiS sobie ustalili, że przekażą MIGi do USA, ale zapomnieli o tym powiadomić USA ( ͡º ͜ʖ͡º)


Oo już się zaczyna #!$%@? po pisie mimo że zrobili wszystko najlepiej jak się dało xD
USA oczywiście nic nie wiedziało, tylko wystosowało oficjalny komunikat ma temat MIGów xD
@Kempes: