Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
teraz sytuacja jest trochę inna bo na wszystkie się gapią satelity. Jakby Ukry naprawdę byli na straconej pozycji to zachód by im nie dawał broni bo i po co skoro zaraz wsyztsko stracą

@pAST3RZ: Żeby wydłużyć wojnę, zwiększyć rosyjskie straty, sprawdzić sprzęt w walce z poważnym przeciwnikiem i jakie ma on środki przeciwdziałania. Ewentualnie utylizacja starego sprzętu z informacją że się pomaga bo to modne.
@pAST3RZ: mimo to dziś czytałem, że straty w sprzęcie są po obu stronach są mniej więcej. Ruskie mają mnóstwo złomu w magazynach. Ukrainie nikt czołgów nie wyśle. Zostaje im strącanie wszystkiego piorunami i javelinami ale to może się w ten sposób ciągnąć i ciągnąć aż się Ruskom kasa nie skończy. Dwa terminy słyszałem. Połowa kwietnia i czerwiec.
@RHarryH: zobacz sobie jak wyglądały podstępy Niemców w dwa tygodnie w Polsce a jak wyglądają postępy Rosjan na Ukrainie. Pomoc zachodu nie dotarła nie dlatego, że był to spisek perfidnego albionu, ale dlatego, że nie byliśmy w stanie się utrzymać do czasu przybycia posiłków lub rozbicia Niemców przez aliantów na zachodzie. Francja i Anglia miały 14 dni na mobilizację, wojnę wypowiedzieli 3 września. Kiedy 12 września podejmowano decyzję o nieudzieleniu pomocy,
mokry - @RHarryH: zobacz sobie jak wyglądały podstępy Niemców w dwa tygodnie w Polsce...
@mokry: dzięki za fajny opis. Tutaj masz rację, że ofensywa niemiecka przebiegała dużo szybciej. Na początku wojny rosyjsko-ukraińskiej też zwróciłem na to uwagę i obawiałem się, że wojska Putina przemieszczają się z podobną prędkością. Na szczęście w tej kwestii historia się nie powtórzyła. Jednak dalej mam obawy jak długo Ukraina jest w stanie się bronić, ile sprzętu i ludzi im zostało i ile wytrzymają wojska rosyjskie.