Wpis z mikrobloga

Guardians of the galaxy już w game passie, miłego grania.
Dodałem również tagi playstation, bo jak powszechnie wiadomo każdy s0niarz ma w domu mocnego peceta.
Nawet gdyby któryś jednak nie miał to przecież opłaca game passa i bez problemu zagra w chmurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xbox #xboxone #xboxseriesx #xboxseriess #ps4 #ps5 #xcloud #pcmasterrace #gamepass
rbbxx - Guardians of the galaxy już w game passie, miłego grania. 
Dodałem również t...

źródło: comment_1646903772mzCZeqwLvefu7Ptc8cSv0b.jpg

Pobierz
  • 18
Też nie czekałem, po prostu informuję ale miło, że upuściłeś nieco kału w wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skąd w Was tyle agresji? Miłego dnia s0niarze...


@rbbxx: Ale jakiej agresji? Ja po prostu mam bekę z bieda myślenia, że gierkę można ograć dopiero jak wpadnie do abonamentu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A dziwnym trafem ponad 80% sprzedaży w UK to było PS4 +
Wskaż miejsce w którym napisałem, że gierkę można ograć dopiero jak wpadnie do abo.


@rbbxx: w tym:

Guardians of the galaxy już w game passie, miłego grania.

Dodałem również tagi playstation, bo jak powszechnie wiadomo każdy s0niarz ma w domu mocnego peceta.


Oczywiście NIE napisałeś, że można ograć dopiero jak wpadnie do abo, ale mocno sugerujesz żeby ogrywać teraz jak wpadło. A tymczasem Soniarze już po prostu gierkę kupili, ograli i
@rbbxx: dowód anegdotyczny nijak się ma do statystyki. Wiem, że Ty wcale głupi nie jesteś i sprowadzenie tego marnego baita do tak niskiego poziomu to nawet na Twoje standardy jest słabe.

Statystyka mówi swoje:
https://www.gamesindustry.biz/articles/2021-11-01-guardians-of-the-galaxy-and-mario-party-cant-defeat-fifa-uk-boxed-charts
"63% of launch sales were on PS5, 19% on PS4 and 18% on Xbox."
18% sprzedaży Xbox.

Z tego samego artykułu:
"Also new to the charts this week is Ubisoft's sports game Riders Republic, which makes