Wpis z mikrobloga

Cześć, Wiemy, że bardzo czekasz na zamówionego smartfona Samsung S22. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby go dla Ciebie zdobyć. Będziemy Cię informować o statusie zamówienia. Pozdrawiamy. Zespół MediaMarkt


Telefon zamówiony 25.02, gdy na stronie było info że wysyłka od 24.02. Później zmienili że premiera niby 11.03 i w dniu premiery miał być najpóźniej u mnie.

Dzisiaj dostaje takiego maila. Co do #!$%@? znaczy że starają się go zdobyć ( _)

#s22 #samsung #mediamarkt
  • 18
pewnie nie mieli na stanie i próbują ściągnąć od producenta.


@thewickerman88: No i takie cos powinno byc karalne. Sprzedaz czegos czego sie nie ma. Ale pieniadze to masz zaplacic?

Jeszcze ze 2 lata temu to bylo w miare do ogarniecia. Jak dostawy byly np 7 dni to sklep podawal 14 i byl niejako kryty. W dzisiejszych zasach dostawy od prodycentow to bardzo czesto ruletka i zmiana terminu. Wiec skleo de facto
nawet robią to sami producenci, bo kupno na oficjalnej Samsunga czy Apple ta sama historia :/


@Konkol: Wiem. Jeden z wiodacych producentow w branzy juz nie raz przekladal termin dostawy (znaczy ze nie ma tego towaru na stanie a sprzedaje)
@kniew: zamówiłem telefon parę godzin po premierze 9.02 przez stronę www Samsunga, jutro jest deklarowany termin wysyłki/dostawy. I podejrzewam, że się bardzo negatywnie zaskoczę, po tym co czytam na forum Samsung Members...

1. zaczęli obdzwaniać niektórych zamawiających, że może nastąpić opóźnienie wysyłki o kolejne 5 tygodni
2. jedna wkurzona osoba na opóźnienie w dostawie S22 Ultra dostała rekompensatę w wysokości "aż" 100 zł
3. ktoś uzyskał odpowiedź, że bieg trwania gwarancji
Dzisiaj dostaje takiego maila. Co do #!$%@? znaczy że starają się go zdobyć ( _)


@kniew: ja zamówiłem na samsung.pl i koleś wczoraj zadzwonił że będzie za 5 tygodni :))
@Squallo91 Ja zamówiłem s22+ 10.02. Wczoraj zostałem poinformowany, że mój telefon może dotrzeć w ciągu 7 tygodni licząc od dziś! Jaja jak berety. Czyli mam czekać do 22.04 xD. Pierwszy i ostatni raz zamówiłem sprzęt z strony Samsunga. Nigdy więcej
No i takie cos powinno byc karalne. Sprzedaz czegos czego sie nie ma. Ale pieniadze to masz zaplacic?


@gorzki99: przecież bez żadnych problemów możesz odstąpić od umowy i uzyskać 100% zwrot kasy

Jeden z wiodacych producentow w branzy juz nie raz przekladal termin dostawy (znaczy ze nie ma tego towaru na stanie a sprzedaje)


@gorzki99: ale w opisywanym przypadku było napisane że to przedsprzedaż z terminem wysyłki 11.03. nie dotrzymali
no ale w każdym innym można po prostu odstąpić od umowy.


@Morf: CHyba sie nie zrozumielismy.
No fajnie ze mozesz dstapic od umowy i nie tracisz kasy tylko co z tego? Ktos leci w wuja i to na legalu.

Popatrz na to tak:

Sklep sprzedaje z 4 tygodniowym terminem dostawy. Powiedzmy za 1k pln. Znajduje sie 1000 chetnych. Wiec sklep ma 1000000 pln ktorym moze se przez miesiac obracac. Po miesiacu
@kniew: miałem podobnie, zamówiłem 23.02 jak na stronie było jeszcze, że wysyłka od 25.02.
Po tygodniu dostałem maila o ANULOWANIU zamówienia, więc zamówiłem ze strony samsunga. 11 marca (tydzień po mailu o anulowaniu z media markt) mail jak u Ciebie. Sprawdziłem zamówienie na stronie MM a tam dalej zamówienie zlozone. Kliknąłem anulowanie zamówienia i od tamtej pory mam tylko info, że złożyłem prośbę o anulowanie. Zwrotu kasy brak do tej pory.