Wpis z mikrobloga

@I_am_the_liquor: ja jestem akurat za, żeby tych pieniędzy nie dostali. To zwykły kredyt, który, przejebią do ostatniego grosza bez pożytku dla ogółu. Oni też tych pieniędzy nie chcą. Teraz każdą swoją kompromitacje zasłaniają tą złą Unią, a tak skończą im się wymówki
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: jeśli jakiemuś Polakowi nie przeszkadza ta izba to znaczy że jest zwyczajnie za głupi o co chodzi z tym sporem; prawda jest taka że Polak (nie pisowiec) powinien być wdzięczny że naciska na PiS bo powstrzymanie ziobry wyjdzie wszystkim na dobrze
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: pytanie co potem, zawsze jest ryzyko że jak spełnisz 1 żądanie to pojawi się 2, spełnisz 2 to pojawi się 3 i taka zabawa dla ubogich. tam nie żadnych jasnych zasad i równie dobrze mogą zlikwidować tą izbę a zarzut pozostanie
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: Oni zgodzili się na rzeczy małe, niewiele znaczące. Dla nas #!$%@? sądownictwo to element naszej narodowej tożsamości, coś fundamentalnego dlatego tak zaciekle tego nasze orły bronią.
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: W sumie to nie wiem dlaczego PiS-iory jeszcze nie rozwiązali tego problemu z Izbą, ale takie myślenie, że to jest jedyny powód dla którego Unia nie chce sypnąć kasą, jest dziecinne.
Unia chce ten rząd uwalić i Polskę ustawić w szeregu.
  • Odpowiedz