Wpis z mikrobloga

@krzychooo11: Ja mam mibox i czasem potrzebowałem podpiąć myszkę albo klawiaturę. Jak instalujesz apki, którę nie są dedykowane na android tv, to czasem nie da się ich używać bez myszki, a klawiatura się przydaje, bo pisanie czegoś pilotem jest mega wolne. Można sobie pilot z wbudowaną klawiaturą i air mouse kupić, no ale one też różnie działają, a telefon z androidem już raczej większość ma.
  • Odpowiedz
@funkcyjny: Na canal plus box nie chce się połączyć. Debugowanie na dekoderze włączone, adres IP wpisany ręcznie. Ten port adb to ma być 5555? Jak to sprawdzić jaki numer portu powinien być?
  • Odpowiedz
@nowwoj: Testowałem z mi box, mi stick, ltc tvbox i chromecast z google tv, jeśli to jest pochodna androida to powinno działać, ale nie wiem, czy canal plus coś tam nie pozmieniał, domyślnie adb zawsze chodzi na 5555, chyba nie da się tego sprawdzić w zwykłym interface. Najlepiej sprawdź, czy możesz spingować IP i czy port jest otwarty. Możesz to zrobić np. za pomocą apki [Termux](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.termux&hl=en≷=US). Dam ci znać
  • Odpowiedz
@nowwoj: Doczytałem, że na Skyworth HY4001 powinno działać normalnie, a to jest to samo urządzenie co box canal plus. Daj znać, czy da się spingować IP i podpiąc do portu za pomocą telnet.
  • Odpowiedz
@nowwoj: Znalazłem błąd, który powoduje, że aplikacja nie może się połączyć z niektórymi urządzeniami. Możliwe, że z tego powodu nie mogłeś się podpiąć, niedługo wypuszczę update.
  • Odpowiedz
@nowwoj: Znalazłem jeszcze jeden problem występujący z niektórymi urządzeniami, już poprawione. Generalnie przetestowałem i powinno działać z Android TV 8.1 lub nowszy.
  • Odpowiedz