Wpis z mikrobloga

jakie wyposażenie na leoparda 1? Obecnie mam wente, dosyłacz i powłoke ale zastanawiam się czy powłoki nie wymienić na cichy układ wydechowy - jest sens? Gram nim w 3 lini także wydaje mi sie że ta optyka jest zbędna. I co dać na E50M?
#wot
  • 14
@Ice_Glaze: Sens polecania tej strony przy pytaniach o wyposażenie troszeczkę mi umyka, bo zestaw fioleta jest tam w zasadzie na wszystkim - a cała frajda z wyposażenia 2.0 wynika własnie z tego, że można sobie eksperymentować z buildami, zamiast wożenia na wszystkim wenty, staby i rammera.
@pavlo0: Jak grasz bez racji to daj sobie wentę, dosyłacz i stabę. Jeśli używasz racji to zrób zestaw wenta, HP, dosyłacz. Natomiast na drugi zestaw wrzuć różowe -8% celownika zamiast HP. Nie da się raczej złożyć lepszego zestawu na leopardzie 1, te opisane przeze mnie do gry z racjami to obecna meta pośród graczy 4k+ recent.
@pavlo0: Na E50M raczej HP, staba i dosyłacz. Ewentualnie wenta za stabilizator, jeśli stabilizację uznajesz za wystarczającą bez niego, bo ten czołg cierpi na słaby dpm i warto ulepszyć go wszelkimi sposobami. E50M służy do agresywnej gry, snajpienie jest opcjonalne, więc warto mieć więcej hp i lepszą wytrzymałość gąsienic zwłaszcza gdy chcesz kogoś taranować. ;)
Natomiast na drugi zestaw wrzuć różowe -8% celownika zamiast HP


@Bioenergoterapeuta: nie mam różowego celownika :/
a jest w ogole sens dawać stabe na leo 1? Ten czołg jest bardzo celny i bez tego jest w pyte. To powłoka zbędna rozumiem.
A na e50m ulepszony mechanizm obracania na 1 slot ma sens? Potem wenta i dosyłka. Jakoś nie moge sie przekonać do tego modułu na HP ;/
@pavlo0: IRM nie ma najmniejszego sensu na E50M. Natomiast leopard bez staby jest bardzo grywalny i są moduły, które dadzą więcej korzyści. Teraz jest battlepass i za 3 żetony można wybrać różowy moduł, więc masz szansę szybko nadrobić ten brak celowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Różowe turbo nie jest aż tak dobre żeby robić z niego priorytet.