Wpis z mikrobloga

@Sinity:
Tak z ciekawości prześwietliłem sb tego Arestowicza co dawałeś we wpisie i to niezły odlot ogólnie. Gość oprócz militarno- politycznych filmików ma wrzutki o tym, że współczesna kultura to gnostycka herezja, gada o marksiźmie kulturowym, płacze, że ludzie nie są into religia, należał do partii chrześcijańskich nacjonalistów i szkolił się pod okiem typa co jest astrologiem. Generalnie wydaje się być dla mnie skrzyżowaniem Bartosiaka z Petersonem, podlanym sokiem z Dugina.

PS. Oblokuj PW
  • 9
@niedoszly_andrzej:

PS. Oblokuj PW


Ah, nie wiedziałem że to domyślnie jest zablokowane.

Co do Arestowicza, to nie wiem. Nacjonalizm wydaje się średnio pasować do opisu na który trafiłem i przetłumaczyłem w innym komentarzu.

Nie jestem patriotą. I to nie tylko Ukrainy, ale jakiegokolwiek państwa narodowego jako takiego. Jestem patriotą "piątego projektu", projektu zjednoczonej Ziemi w duchu Teilharda de Chardin i Vernadsky'ego. Najbliższy memu sercu spośród współczesnych postaci jest Musk, człowiek, który
próbka jego myśli:

Очень важные вещи были высказаны А.Н.Арестовичем. «Оранжевая революция» — это революция «эры Водолея», антихристианская по своей сущности. Противопоставлять ей иерархические структуры бессмысленно. Она растворит их. Как у нас правительство за семь минут до конца перешло на сторону революции, так будет и у вас. Вы просто проснетесь в другом мире, и обратного пути не будет. Америка обезпечила себе тотальную поддержку всех — всех ваших соседей, друзей и родных, и ни